Wróć do bloga

10% zniżki na model abonamentowy Talent Place

Potrzebujesz wsparcia profesjonalnego HR Business Partnera, który pomoże Ci w ułożeniu procesów HR, oraz zadba o rekrutację pracowników? Poszukujesz rozwiązania o uczciwej cenie, które będzie elastyczne, efektywne, a jednocześnie jakościowe? Już teraz mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę: 10% zniżki na model abonamentowy Talent Place. Jak to działa?Dzięki subskrypcji, otrzymujesz stałą, z góry przewidzianą opłatę miesięczną, a w ramach niej wsparcie doświadczonego eksperta HR z naszej społeczności, który zadba o Twoje wewnętrzne procesy HR. Ponadto dzięki dostępowi do społeczności Talent Place w modelu abonamentowym oferujemy jeszcze niższe stawki za usługę rekrutacji pracowników (nawet 50% w porównaniu do tradycyjnych agencji rekrutacyjnych).

Zniżka na subskrypcję Talent Place

Korzystając z promocji obniżasz o 10% wysokość abonamentu za każdy miesiąc subskrypcji! Wystarczy, że do końca roku zdecydujesz się na model abonamentowy, wypełniając formularz zgłoszeniowy na naszej stronie. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach oferty. Zniżka na subskrypcję Talent Place to znakomita okazja na podjęcie współpracy ze specjalistami z sektora HR.

Co zyskujesz dzięki subskrypcji Talent Place?

  • Opiekę doświadczonego HR Business Partnera - każdy klient może wybrać spośród naszej społeczności doświadczonego eksperta HR, który będzie najlepiej pasował do jego organizacji i potrzeb w zakresie usprawnienia procesów wewnętrznych.


  • Dostęp do rekrutacji przez crowdstaffing w niższej cenie - społeczność ponad 100 rekruterów o zdywersyfikowanych specjalizacjach zadba o Twoje potrzeby rekrutacyjne. Dzięki tej różnorodności doświadczeń, branż i rozbudowanej sieci kontaktów, potrafimy dotrzeć do unikalnych kandydatów szybciej i taniej.


  • Prosty i transparentny model - pracując z naszymi klientami stajemy się częścią ich wewnętrznych zespołów. Dzięki temu mamy szansę zaproponować im w pełni dopasowane rozwiązania.

Skorzystaj z promocji Talent Place już dziś

Chcesz skorzystać z ze zniżki na Talent Place? Nie zwlekaj! Wypełnij formularz kontaktowy na stronie i zyskaj rabat 10% na rekrutację w modelu abonamentowym. Znajdziesz go w zakładce kontakt.Sprawdź także jak wygląda hybrydowy model pracy w Talent PlaceAutor: Aneta Barth
Content Marketing Specialist