Słowniczek Rekrutera IT

Przydatny słowniczek rektutera IT. Znajdziesz tu pojęcia z branży IT, które przydadzą Ci się w rekrutacji.

Słowniczek HR-owca

Crowdstaffing, sourcing, screening, talent acquisition, RPO – co znaczą popularne określenia HR? W tym wpisie postaramy się omówić najczęściej spotykane pojęcia w branży HR. Zarządzanie zasobami ludzkimi Aby firma mogła się rozwijać, potrzebuje w swoim zespole najlepszych specjalistów! Zasada ta dotyczy przede wszystkim działu HR, który odpowiada za jeden z najważniejszych procesów w organizacji. Do […]

Jak przygotować się do rozmowy z kandydatem IT?

Przygotowanie się do rozmowy z Kandydatem IT zapewnia przeprowadzenie jej z sukcesem. Jest kilka kluczowych kwestii, które pomogą profesjonalnie podejść do tej sprawy. Na co zwrócić uwagę? Czytaj i dowiedz się!

Profesjonalne kształtowanie relacji z klientem

Pozyskanie klienta, a także utrzymanie go może wydawać się wyzwaniem. Kształtowanie relacji z klientem będzie prostsze i skuteczniejsze, jeśli w cały proces dodamy coś od siebie. Jednak jak to zrobić? Jakie cechy w sobie rozwijać? Kompetencje miękkie grają tu główną rolę, dowiedz się jakie!

Co daje nam autentyczność i świadomość w codziennej pracy

Empatia i bycie świadomym aktualnie zyskują na popularności, to kluczowe umiejętności, które powinni posiadać liderzy i managerowie. Potrzebujemy przełożonych będących blisko ludzi, którzy przede wszystkim świadomie zarządzają samym sobą.