Konsultant ds. umawiania spotkań

Skillveo jest częścią dynamicznie rozwijającej się Everuptive Group. Naszą misją jest pełne wykorzystanie potencjału drzemiącego w ludziach na poszczególnych etapach życia - zaczynając od studiów, przez wchodzenie na rynek pracy poprzez stały rozwój kompetencji.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Konsultanta ds. umawiania spotkań, którego rolą będzie badanie rynku oraz umawianie spotkań sprzedażowych. Brzmi jak standardowe ogłoszenie? Gwarantujemy że takie nie jest :) W naszym zespole nauczysz się jak przeprowadzać mapping rynku, docierać do grup targetowych, oraz poznasz skuteczne sposoby na zainteresowanie potencjalnego klienta przy użyciu różnych kanałów komunikacji. Do tego, będziesz pracować z ekspertami sprzedaży, którzy chętnie podzielą się wiedzą i pomogą postawić pierwsze kroki w branży lub rozwinąć posiadaną już wiedzę i kompetencje sprzedażowe. Poszukujemy osób które chcą się uczyć i stale podnoszą sobie poprzeczkę w kierunku rozwoju - brzmi jak cos dla Ciebie? Zapraszamy do kontaktu :)

Opis stanowiska

  • Market research i budowa bazy klientów
  • Kontakt z potencjalnymi klientami i umawianie spotkań sprzedażowych
  • Dbanie o sprawną obsługę klientów w zakresie umówionych spotkań

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży telefonicznej
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • Dyspozycyjność min. 20h / tygodniu

Oferujemy

  • Elastyczny grafik, który pozwoli Ci budować doświadczenie w trakcie studiów
  • Duże możliwości rozwoju i zdobycia nowej wiedzy
  • Opiekę mentora - eksperta który pomoże Ci rozwinąć skrzydła w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
  • Dostęp do platformy e-learningowej Skillveo, abyś w wolnym czasie mógł/mogła rozwijać się w wybranym przez Ciebie kierunku
  • Doskonałą lokalizację biura - w samym centrum Krakowa
  • A to jeszcze nie wszystko - prześlij swoje CV i daj się poznać! ;)

Skillveo

  • Kraków
  • 11.03.2019

Chcesz być na bieżąco z naszymi ofertami pracy?