Case study:
artech polska

ArtechPoland_logo

Decyzja o zatrudnieniu dwóch specjalistów na jedną otwartą rekrutację, dzięki idealnie dopasowanym kandydatom

O firmie

Artech Polska sp. z o.o. z główną siedzibą w Prudnik to producent kaset do drukarek działający na rynku od 2003 r. Obecnie działania prowadzone są jako ARMOR Group.

Sektor: Producent tworzyw sztucznych
Wyzwanie: Zatrudnienie ekspertów na różnorodne stanowiska

Zapotrzebowanie na jedną rolę, zakończyło się decyzją o zatrudnieniu dwóch osób, dzięki idealnie dopasowanym rekomendacją kandydatów

Artech Polska sp. z o.o. zwróciła się do nas po wsparcie w rekrutacji po raz kolejny. Tym razem firma potrzebowała zatrudnić Kierownika Sortowni oraz specjalistę na stanowisko Purchase Specialist. Ze względu na ponowną współpracę, dokładnie znaliśmy oczekiwania i kulturę pracy naszego klienta. Podczas briefingu projektowego, zebraliśmy dokładne wymagania dotyczące nowych ról w firmie, by móc rozpocząć pracę nad pozyskiwaniem kandydatów. Rekruter rozpoczął pracę nad projektami rekrutacyjnymi: sourcing, wywiady z bazą kandydatów, a następnie przygotowaniem rekomendacji dla klienta.

,,To nasza kolejna współpraca z Talent Place, dlatego dokładnie wiedzieliśmy czego się spodziewać, jak przebiegał proces i że spełniają nasze wymagania co do jakości i dopasowania kandydatów, a tym razem nawet przerośli nasze oczekiwania! Rekomendacje kandydatów na stanowisko Purchase Specialist były na tyle precyzyjne, że ostatecznie nasze zapotrzebowanie na jednego specjalistę zakończyło się decyzją o zatrudnieniu dwóch osób na to stanowisko.”

– Rafał Wołyński, Finance & Administration Manager w Artech Polska (ARMOR Group)

Efekty współpracy

Dedykowany rekruter pozyskał dla firmy łącznie 3 specjalistów. Początkowe zapotrzebowanie na Kierownika Sortowni oraz Purchase Specialist, zakończyło się zatrudnieniem 2 poszukiwanych kandydatów oraz 1 dodatkowym zatrudnieniem, ze względu na świetnie dopasowane rekomendacje.

Skuteczna komunikacja jest kluczem do naszego sukcesu, dlatego bieżąca wymiana informacji z klientem o podejmowanych krokach na każdym etapie procesu rekrutacji jest dla nas podstawą. Dzięki temu możemy działać elastycznie i szybko reagować, dopasowując swoje działania do zmian zachodzących w projektach. Dobrze wiemy, że czas reakcji w przypadku rekrutacji jest gwarantem sukcesu.

Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl