Rekrutacja wysokiej jakości inżynierów i specjalistów

Firmy z branży inżynieryjnej poszukują doświadczonych ekspertów jako partnerów w rekrutacji, gdzie liczy się doskonała znajomość specyfiki rekrutowanej roli i dostęp do odpowiedniego talent pool kandydatów. Rekruterzy z zespołu Talent Place, którzy zajmują się tym obszarem, mają odpowiednie doświadczenie i znajomość branży oraz obszerną bazę kandydatów. Dzięki crowdstaffingowi i metodzie talent pooling docieramy w krótkim czasie do odpowiedniej liczby kandydatów zainteresowanych pracą dla naszych klientów nawet w przypadku wysokospecjalistycznych i niszowych na rynku ról.

Czy warto zlecić outsourcing rekrutacji inżynierów?

Jeśli Twoja firma ma trudności ze znalezieniem odpowiedniego kandydata inżyniera, warto zwrócić się do Talent Place. W ramach naszego procesu przygotowujemy bezpłatnie studium wykonalności, które pozwoli Ci odpowiedzieć na pytanie, jak duży jest talent pool kandydatów pasujących do wymagań i czego oczekują kandydaci na wybranym stanowisku. Nasz zespół rekruterów dzięki świadomemu i konsekwentnemu powiększaniu baz kandydatów jest w stałym kontakcie z rynkiem. W przypadku konieczności szybkiego powiększenia zespołu po stronie klienta, gdy liczba procesów przewyższa moce przerobowe, mamy możliwość wypożyczenia naszego rekrutera na tymczasową współpracę.

Współpraca z Talent Place to:

Wysoka skuteczność

Mamy jeden z najwyższych success rate prowadzonych projektów w branży. W lipcu 2022 r. 83% prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych zakończyło się zatrudnieniem po stronie klientów.

Oszczędność czasu

W pierwszej kolejności korzystamy z własnych baz kandydatów oraz sieci poleceń naszej społeczności rekruterów, dzięki czemu potrafimy dostarczyć rekomendacje kandydatów już w pierwszym tygodniu współpracy.

Partnerska współpraca

Stawiamy na przejrzysty proces i dbamy o komunikację z klientami na każdym etapie realizowanych działań. Przed podpisaniem umowy przygotowujemy studium wykonalności rekrutacji na zlecone stanowiska.

Sprawdzony proces rekrutacji

Działamy w oparciu o crowdstaffing, talent pooling i wypracowane przez lata standardy. Docieramy skutecznie do pasywnych na rynku pracy kandydatów. Stawiamy na wysoki poziom candidate experience.

Kandydaci na wyłączność

Nigdy nie rekomendujemy tego samego kandydata równolegle do innych procesów. Masz gwarancję, że skupiamy się na maksymalnym powodzeniu Twojego projektu.

Dopasowanie kandydatów

Do każdego procesu poszukujemy i rekomendujemy 3 kandydatów, którzy spełniają wymagania klienta i pasują do kultury organizacyjnej jego firmy. To gwarancja niskiej rotacji i długofalowej współpracy.

Jakich kandydatów pomożemy Ci zatrudnić?

Decydując się na współpracę z Talent Place, zyskujesz dostęp do unikalnej wiedzy i metod rekrutacji ponad 200 ekspertów HR. Dzięki doskonałej znajomości branży oferujemy partnerskie podejście do współpracy. Wspieramy w rekrutacji specjalistów w obszarach:

Zarządzanie produkcją, jakością

Inżynier Produkcji, Inżynier Procesu, Technolog programista PLC, Programista CNC, Inżynier jakości, Konstruktor/Projektant, Inżynier projektu, Inżynier R&D, Dyrektor Produkcji, Dyrektor Operacyjny, Project Manager, Kierownik Technologii, Innovation and Sensoric Engineer

Utrzymanie ruchu, łańcuch dostaw, serwis

Inżynier utrzymania ruchu, Automatyk utrzymania ruchu, Inżynier serwisu, Menedżer / Specjalista ds. Jakości, Menedżer ds. Zarządzania łańcuchem dostaw, Menedżer / Specjalista ds. utrzymania ruchu, Packaging Engineer, Spedytor Lotniczy/ Morski / Drogowy, Kierownik operacyjny, Kierownik Kontraktu, Kierownik Centrum Dystrybucyjnego, Kierownik Magazynu

Odnawialne Źródła Energii

Inżynier Ochrony Środowiska, Technik energetyk energii wiatrowej, Monter instalacji OZE, Serwisant urządzeń energii odnawialnej, Technik Elektromechanik Turbin Wiatrowych, Technik / Inżynier Serwisu Farm Fotowoltaicznych, Koordynator techniczny ds. pomp ciepła i paneli słonecznych, Projektant instalacji energetyki odnawialnej (instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła), Koordynator ds. rozwoju projektów OZE, Specjalista ds. Pomp Ciepła i Fotowoltaiki, Specjalista ds. automatyki w branży pomp ciepła

Jak bank uniwersalny zaczął pozyskiwać nawet 250 kandydatów miesięcznie.

,,Z Talent Place mam przyjemność współpracować od ponad dwóch lat. Model crowdstaffingu, który stosują pozwala nam zachować ciągłość zatrudnienia i budować struktury Contact Center, a to przekłada się na realizację celów biznesowych banku. Zawsze mogę liczyć na profesjonalne podejście do naszych potrzeb, a nawet wychodzenie im na przeciw. Bardzo cenię sobie elastyczność, na którą mogę liczyć w tej współpracy. Kandydaci wyselekcjonowani przez Talent Place zawsze odpowiadają profilowi, którego poszukujemy. Niezmiennie od kilku lat Talent Place wywiązuje się w pełni z kontraktów.” Marta Kosowicka, HRBP, Credit Agricole.

Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl