Gdzie znaleźć
najlepszych kandydatów?

Sprawdź w naszych raportach

Gdzie otworzyć IT hub w Polsce

Polska jest idealnym miejscem do inwestowania, ponieważ leży w centrum Europy. W naszym kraju w sektorze IT zatrudnionych jest około 450 000 osób, a ponad 50 000 firm IT wytwarza 8% PKB kraju. Zbadaliśmy, w którym mieście najlepiej zaplanować inwestycje.

Gdzie otworzyć BPO/SSC w Polsce

W polskiej branży usług dla biznesu pracuje ponad 400 000 specjalistów. Polska potwierdza, że ​​jest topową lokalizacją jeśli chodzi o uruchamianie GBS/SSC/BPO przez międzynarodowe korporacje. Porównaliśmy największe miasta pod względem inwestycji. 

Raport Talent Pool - role AI

W 2023 roku inwestycje w zastosowania AI na całym świecie osiągną 154 miliardy dolarów. Sprawdziliśmy dane dotyczące 4 ról związanych z rozwojem sztucznej inteligencji: Python Developer, AI Engineer, ML Engineer, ML Ops Engineer na polskim rynku pracy.

Talent pool - stanowiska marketingowe

W raporcie znajdziesz dane dotyczące stanowisk marketingowych w Polsce takich jak Marketing Manager, E-marketing Specialist, Marketing Performance Specialist, Social Media Specialist, Content Marketing Specialist, Graphic Specialist czy PR Specialist wraz z perspektywami na temat branży i jej dynamiką rozwoju w najbliższych latach.

Talent pool - Przedstawiciel handlowy w branży fotowoltaicznej

Przedstawiciel handlowy z doświadczeniem w branży OZE jest jednym z najbardziej poszukiwanych profili stanowisk w sektorze fotowoltaiki. Raport Talent Pool sporządzony przez Talent Place ma za zadanie pokazać jak wygląda dostępność kandydatów z doświadczeniem oraz wskazać jakie warunki należy zaoferować, aby oferta pracy była atrakcyjna dla potencjalnego pracownika.

Raport Talent Pool - talenty IT w Europie

Z ponad 6 milionami deweloperów, Europa ma silną pozycję globalnego gracza technologicznego. W 2021 r., z rekordową kwotą 100 mld USD zainwestowanego kapitału, Europa stworzyła 98 nowych jednorożców i najsilniejszą pulę startupów w historii, rywalizującą obecnie z USA.

Raport Work-life fit

Obecny rynek pracy stał się mocno wymagający, a zatrzymanie pracowników w firmie staje się coraz trudniejsze. Sprawdziliśmy aktualne systemy pracy w polskich organizacjach oraz podejście do modelu Work-life fit ze strony pracodawców i pracowników.

Raport Talent Pooling

Współczesna rekrutacja wymaga zwinnego podejścia i otwarcia się na nowe metody pozyskiwania najlepszych kandydatów. Zbadaliśmy, jakie źródła i metody najczęściej wykorzystują eksperci HR z Polski oraz jak często sięgają do swojej bazy kandydatów.

Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl