IT Contracting

Poszerz swój zespół IT o doświadczone osoby z niezbędnymi kompetencjami do wykonania zadania. Wypróbuj IT Contracting – elastyczne i jakościowe rozwiązanie, które pomoże zrealizować Twoje projekty terminowo.

Wynajmij specjalistę IT
z Talent Place

Podejmij współpracę z ekspertami IT z umiejętnościami, które potrzebuje Twój biznes. Talent Place w ramach usługi zapewni najlepszych specjalistów na określony czas do realizacji konkretnego projektu w Twojej firmie.

Jeśli nawet nie mamy aktualnie w swoich zasobach odpowiedniej osoby to dzięki naszej społeczności ponad 200 rekruterów i metodzie talent pooling jesteśmy gotowi zrekrutować odpowiedniego kandydata w krótkim czasie. Działamy w oparciu o rekomendacje, dlatego dostarczamy najlepszych pracowników z potwierdzonymi umiejętnościami technicznymi, które w pełni odpowiadają Twoim potrzebom.

Usługa IT Contracting daje możliwość szybkiego rozpoczęcia projektu, a elastyczność rozwiązania pozwala dobierać potrzebne kompetencje na różnym etapie projektu bez konieczności zatrudniania na stałe rozbudowanych zespołów. Nasza baza kontaktów i program poleceń zapewniają rozpoczęcie projektu na czas, nawet w przypadku najbardziej wymagających stanowisk.

Współpracuj i podejmij decyzję
o stałym zatrudnieniu

IT Contracting to również możliwość na znalezienie idealnego pracownika na dłużej, dzięki wariantowi usługi Try&Hire. Jeśli podczas współpracy z wynajętym ekspertem przy konkretnym projekcie, jesteś zadowolony z jego wyników i chcesz zatrzymać go na dłużej, możesz podjąć decyzję o stałym zatrudnieniu danego specjalisty.

Korzyści w modelu IT Contracting

Optymalizacja kosztów

Optymalizacja kosztów polega na powiększeniu zespołu tylko na czas zapotrzebowania na daną technologię, a tym samym wiąże się to z brakiem kosztów związanych ze stałym zatrudnieniem.

Oszczędność Czasu

Oferujemy specjalistów w krótkim okresie czasu. Nasza społeczność ponad 200 rekruterów gwarantuje dostęp do szerokiej bazy kandydatów o różnych kompetencjach.

ELASTYCZNOŚĆ WSPÓŁPRACY

Możliwość wyboru osób z konkretnymi kompetencjami tylko na określony czas lub projekt oraz opcja czasowej współpracy, a następnie zatrudnienie eksperta w modelu Try&Hire.

100% GWARANCJI DOPASOWANIA

Dzięki metodzie talent pooling, czyli stałej budowie aktywnej bazy kandydatów i sieci kontaktów dostarczamy idealnie dopasowanych kandydatów z polecenia w krótkim czasie.

Kiedy skorzystać z IT Contractingu?

  • To idealne rozwiązanie jeśli Twoja firma potrzebuje elastycznej współpracy ze specjalistami IT oraz zależy Ci na natychmiastowych rozwiązaniach. Model outsourcingowy z Talent Place zapewnia dopasowanych ekspertów z wymaganymi kompetencjami technicznymi bez konieczności zatrudniania pracownika na stałe.

  • IT Contracting doskonale sprawdzi się podczas realizacji projektów podzielonych na poszczególne fazy, wymagające specjalistów o różnych kompetencjach, których można dołączyć w trakcie realizacji przedsięwzięcia. 

  • Eksperci dobierani są zgodnie z oczekiwaniami klienta i wymaganą technologią. Jeśli w trakcie projektu pojawią się nowe wyzwania technologiczne, możemy zamienić lub zatrudnić dodatkowych kontraktorów zgodnie z zapotrzebowaniem.

    .

Jak działamy?

Usługa IT Contracting została zaplanowana tak, aby zapewnić gwarancję sukcesu w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów IT w Twojej firmie. Każdy etap jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb Klienta.

Studium wykonalności

Ocena możliwości realizacji projektu we współpracy z Talent Place na bazie potrzeb i oczekiwań Klienta oraz identyfikacja potencjalnych trudności i możliwych rozwiązań.

Decyzja o współpracy

Podpisanie umowy ramowej, ustalenie harmonogramu współpracy i omówienie kryteriów rekomendacji kandydatów, które Klient uznaje za jakościowe i zgodne ze swoimi oczekiwaniami.

Poszukiwanie specjalistów

Rozpoczniemy poszukiwania ekspertów IT za pomocą programu poleceń oraz dostępu do bazy kontaktów naszej społeczności ponad 200 rekruterów. 

 

Wybór specjalistów

Przedstawimy rekomendacje kandydatów na każde stanowisko, spełniających oczekiwania oraz wymagania projektowe. Klient po wybraniu eksperta, może rozpocząć współpracę bez zbędnych formalności. 

 

Proces rekrutacji

Dedykowany Manager czuwa nad procesem realizacji projektu. Jest w stałym kontakcie z Klientem oraz specjalistą, aby na bieżąco sprawdzać i odpowiadać na potrzeby projektowe.

 

Jakie są możliwości współpracy?

W zależności od potrzeb rekrutacyjnych możesz skorzystać z różnych form współpracy z Talent Place. Poznaj dostępne rozwiązania i wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się w Twoim projekcie.

IT Contracting

wypożyczenie specjalistów na określony czas i zakres obowiązków

Try & Hire

wypróbuj kandydatów z możliwością ich późniejszego zatrudnienia

Sprawdź opinie naszych klientów

Talent Place w rankingu amerykańskiego serwisu Clutch zajął pierwsze miejsce wśród najlepszych dostawców usług rekrutacyjnych na świecie w 2020 i 2021 r., zaś w zestawieniu portalu The Manifest 2. miejsce na świecie w rekrutacji IT.

Wyniki zostały opracowane na podstawie opinii klientów, oferowanych usług, jakości pracy i obecności na rynku.

Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl