Rekrutacja dla Centr Outsourcingu Procesów Biznesowych (BPO) i Centr Usług Wspólnych (SSC)

Sektor BPO/SSC oczekuje wiarygodnych i stabilnych partnerów w rekrutacji zarówno do obsadzania wymagających ról, jak i rekrutacji wolumenowych w ściśle ustalonych terminach. Zespół Talent Place posiada wieloletnie doświadczenie w stałym abonamentowym wsparciu potrzeb rekrutacyjnych firm z tego sektora.Dzięki crowdstaffingowi i metodzie talent pooling docieramy w krótkim czasie do dużej liczby kandydatów zainteresowanych karierą w sektorze BPO/SSC, od studentów i absolwentów po ekspertów i menedżerów wysokiego szczebla.

Czy rekrutacja do BPO/SSC
może być szybka i jakościowa?

Z sektorem BPO/SSC pracujemy od początku istnienia Talent Place. Nasz wyspecjalizowany w branży zespół rekruterów posiada rozbudowane bazy kandydatów, z którymi regularnie utrzymuje kontakt i dobre relacje, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom dopasowane do ich potrzeb kandydatury w krótkim czasie.W przypadku konieczności szybkiego powiększenia zespołu po stronie klienta, również oferujemy wynajem czasowy naszych rekruterów.
Crowstaffing wspierany przez talent pooling i aktywne systemy poleceń sprawiają, że nasza społeczność jest w stanie dostarczyć komplet rekomendacji nawet w 7 dni od rozpoczęcia współpracy!

Współpraca z Talent Place to:

Wysoka skuteczność

Mamy jeden z najwyższych success rate prowadzonych projektów w branży. W lipcu 2022 r. 83% prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych zakończyło się zatrudnieniem po stronie klientów.

Partnerska współpraca

Stawiamy na przejrzysty proces i dbamy o komunikację z klientami na każdym etapie realizowanych działań. Przed podpisaniem umowy przygotowujemy studium wykonalności rekrutacji na zlecone stanowiska.

Kandydaci na wyłączność

Nigdy nie rekomendujemy tego samego kandydata równolegle do innych procesów. Masz gwarancję, że skupiamy się na maksymalnym powodzeniu Twojego projektu.

Oszczędność czasu

W pierwszej kolejności korzystamy z własnych baz kandydatów oraz sieci poleceń naszej społeczności rekruterów, dzięki czemu potrafimy dostarczyć rekomendacje kandydatów już w pierwszym tygodniu współpracy.

Sprawdzony proces rekrutacji

Działamy w oparciu o crowdstaffing, talent pooling i wypracowane przez lata standardy. Docieramy skutecznie do pasywnych na rynku pracy kandydatów. Stawiamy na wysoki poziom candidate experience.

Dopasowanie kandydatów

Do każdego procesu poszukujemy i rekomendujemy 3 kandydatów, którzy spełniają wymagania klienta i pasują do kultury organizacyjnej jego firmy. To gwarancja niskiej rotacji i długofalowej współpracy.

Jakich kandydatów pomożemy Ci zatrudnić?

Decydując się na współpracę z Talent Place, zyskujesz dostęp do doświadczenia i baz kandydatów ponad 200 ekspertów HR. Naszych rekruterów wyróżnia biegła znajomość nowoczesnych metod rekrutacji oraz partnerskie podejście do współpracy z klientami. Pomożemy Ci zrekrutować specjalistów w obszarach:

Księgowość, Finanse, Zarządzanie, Podatki

AP Accountant, AR Accountant, GL Accountant, Management Accountant, Consolidation Expert, Intercompany Accountant, Cash Collection, Financial Analyst, AP Team Leader, AP Manager, AR Team Leader, AR Manager, GL Team Leader, GL Manager, Operations Manager, Head of SSC, Tax Specialist, Tax Manager, Doradca Podatkowy, Specjalista ds. Controllingu, Kierownik ds. Controllingu, Specjalista ds. rozliczeń, Specjalista
do spraw ryzyka i analiz

Administracja, wsparcie, obsługa klienta

Office Coordinator, First Support Line, Product Support Specialist, Help Desk Specialist, Customer Care, Logistic Specialist, Customer Service Team Leader, Operations Manager

HR

HR Administration, HR Business Partner, HR Specialist, HR Manager, Learning & Development Analyst, Payroll Administrator

Jak bank uniwersalny zaczął pozyskiwać nawet 250 kandydatów miesięcznie.

,,Z Talent Place mam przyjemność współpracować od ponad dwóch lat. Model crowdstaffingu, który stosują pozwala nam zachować ciągłość zatrudnienia i budować struktury Contact Center, a to przekłada się na realizację celów biznesowych banku. Zawsze mogę liczyć na profesjonalne podejście do naszych potrzeb, a nawet wychodzenie im na przeciw. Bardzo cenię sobie elastyczność, na którą mogę liczyć w tej współpracy. Kandydaci wyselekcjonowani przez Talent Place zawsze odpowiadają profilowi, którego poszukujemy. Niezmiennie od kilku lat Talent Place wywiązuje się w pełni z kontraktów.” Marta Kosowicka, HRBP, Credit Agricole.

Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl