Rekrutacja kandydatów z obszaru Sprzedaż i Marketing

Każda firma, która chce zdobywać nowe rynki i klientów stoi przed wyzwaniem powiększenia swoich zespołów marketingowych i sprzedażowych o osoby, które pozwolą na realizację ambitnych celów.

Dzięki systemowi poleceń i metodzie talent pooling docieramy w krótkim czasie do odpowiedniej liczby kandydatów, którzy zagwarantują firmie rozwój w obszarze sprzedaży i marketingu.

Eksperci rekrutacyjni z Talent Place specjalizują się w dotarciu do listy osób z odpowiednimi umiejętnościami na dane stanowisko, dzięki czemu oszczędzisz czas na spotkania z osobami, które nie pasują do Twojej firmy.

Jak znaleźć odpowiednią osobę,
która poprawi wyniki marketingowe i sprzedażowe?

Doskonale poruszamy się w branży marketingu i sprzedaży. Wiemy jak kluczowe jest dopasowanie kandydatów do branży, usług lub produktów, którymi będą się zajmować.

Dlatego nasz dedykowany zespół rekruterów dba o stałe powiększanie bazy kandydatów i utrzymywanie z nimi relacji, dzięki czemu Twoja firma nie musi tracić czasu i pieniędzy na długotrwałe poszukiwania oraz nietrafione aplikacje.

W przypadku konieczności szybkiego powiększenia zespołu po stronie klienta, również oferujemy wynajem czasowy naszych rekruterów z gotową bazą kandydatów z obszaru marketingu i sprzedaży.

Crowdstaffing wspierany przez talent pooling i aktywne systemy poleceń sprawiają, że nasza społeczność jest w stanie dostarczyć komplet rekomendacji kandydatów nawet w 7 dni od rozpoczęcia współpracy!

Współpraca z Talent Place to:

Wysoka skuteczność

Mamy jeden z najwyższych success rate prowadzonych projektów w branży. W lipcu 2022 r. 83% prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych zakończyło się zatrudnieniem po stronie klientów.

Partnerska współpraca

Stawiamy na przejrzysty proces i dbamy o komunikację z klientami na każdym etapie realizowanych działań. Przed podpisaniem umowy przygotowujemy studium wykonalności rekrutacji na zlecone stanowiska.

Kandydaci na wyłączność

Nigdy nie rekomendujemy tego samego kandydata równolegle do innych procesów. Masz gwarancję, że skupiamy się na maksymalnym powodzeniu Twojego projektu.

Oszczędność czasu

W pierwszej kolejności korzystamy z własnych baz kandydatów oraz sieci poleceń naszej społeczności rekruterów, dzięki czemu potrafimy dostarczyć rekomendacje kandydatów już w pierwszym tygodniu współpracy.

Sprawdzony proces rekrutacji

Działamy w oparciu o crowdstaffing, talent pooling i wypracowane przez lata standardy. Docieramy skutecznie do pasywnych na rynku pracy kandydatów. Stawiamy na wysoki poziom candidate experience.

Dopasowanie kandydatów

Do każdego procesu poszukujemy i rekomendujemy 3 kandydatów, którzy spełniają wymagania klienta i pasują do kultury organizacyjnej jego firmy. To gwarancja niskiej rotacji i długofalowej współpracy.

Jakich kandydatów pomożemy Ci zatrudnić?

Decydując się na współpracę z Talent Place, zyskujesz dostęp do doświadczenia i baz kandydatów ponad 200 ekspertów HR. Naszych rekruterów wyróżnia biegła znajomość nowoczesnych metod rekrutacji oraz partnerskie podejście do współpracy z klientami. Pomożemy Ci zrekrutować specjalistów w obszarach:

Sprzedaż

Head of Sales, Country Sales Manager, Sales Manager, Business Development Manager, Key Account Manager, Key Area Manager, Account Manager, Sales Team Lead, Sales Specialist, Sales Support Specialist, Kierownik sprzedaży, Przedstawiciel handlowy, Analityk sprzedaży, Doradca klienta / Sprzedawca telefoniczny

Marketing

Head of Marketing, Marketing Manager, Performance Marketing Manager,  Marketing Coordinator, Marketing Specialist, Performance Marketing Specialist, Digital Media Buyer, Digital Marketing Manager, Digital Marketing Specialist, Content Manager, Content Specialist, Copywriter, Graphic Designer, UI/UX Designer

PR

PR Manager, Senior PR Specialist, PR, Specialist, Junior PR Specialist, PR Consultant, PR Executive, Communication Specialist

Skuteczna rekrutacja w branży OZE:
40 sprzedawców w 3 miesiące

“Współpraca z Talent Place przerosła nasze oczekiwania. Nie tylko udało nam się zrealizować założony cel, ale cały proces przebiegał niezwykle sprawnie.” mówi Piotr Ostaszewski, CEO Respect Energy S.A. “Doceniliśmy przede wszystkim kompleksowe wsparcie Talent Place – działania dedykowanego opiekuna klienta oraz możliwość korzystania z systemu ATS ułatwiły nam procesowanie kandydatów. Spotkania były umawiane z dnia na dzień, a jakość rekomendacji była na bieżąco weryfikowana, aby spełniać nasze oczekiwania. Polecam współpracę z Talent Place każdej firmie, która planuje gwałtowny wzrost.” dodaje.

Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl