Zmieniamy rynek pracy

Wierzymy, że najlepsi kandydaci pochodzą z rekomendacji. Dlatego stworzyliśmy unikalny na rynku model rekrutacji w oparciu o międzynarodową społeczność ekspertów HR. Nasz proces pozwala pozyskiwać dopasowanych kandydatów szybciej niż agencje działające w tradycyjnych modelach.

Zobacz, jak działamy

Nasza historia

foto_przemek
Recruitment Agency Talent Place - Professional Recruiters Community

Początek Talent Place miał miejsce w 2016 roku, jako odpowiedź na zapotrzebowanie na pracowników w branży BPO/SSC. Wewnętrzne zasoby działów HR były niewystarczające, a tradycyjne metody rekrutacji, stosowane przez agencje rekrutacyjne, zawodziły. Pierwszy projekt, który zrealizowaliśmy, dotyczył rekrutacji kandydatów z językiem niemieckim. Zatrudniliśmy wówczas ,,ambasadorów”, którzy promowali ofertę pracy na uczelniach. Następnym krokiem była modyfikacja procesu, aby był w 100% zdalny. Tak właśnie rozpoczęliśmy współpracę ze zdalnymi rekruterami, a Talent Place zaczęło działać w oparciu o crowdstaffing. Szybko stał się on najskuteczniejszą metodą rekrutacji na rynku. Obecnie zatrudniamy ponad 200 profesjonalnych rekruterów, którzy pracują zdalnie i rekrutują międzynarodowo, a nasza społeczność wciąż rośnie.

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii. Należą do niej również Skillveo – platforma szkoleniowa i onboardingowa dla firm oraz Notatek.pl – platforma edukacyjna dla studentów.

Nasza
misja i wartości

Misją Talent Place jest wytyczenie ścieżki zmian na rynku pracy w kierunku jakości, nowoczesności i elastyczności. W tym celu wdrażamy  modele biznesowe wspierające budowanie partnerskich relacji,  innowacyjne i skuteczne metody pozyskiwania kandydatów oraz na własnym przykładzie tworzymy miejsce pracy przyszłości.

PROFESJONALIZM

Działamy z ponadprzeciętną jakością, aby zawsze wychodzić ponad oczekiwania naszych odbiorców. Zadania powierzamy ekspertom w swoich dziedzinach i stale doskonalimy nasze procesy.

ODWAGA

Mamy odwagę tworzyć nowe rozwiązania, promować przełomowe i niestandardowe metody rekrutacji i wychodzić poza schematy. Fakt, że jednostka może kreować rzeczywistość jest dla nas inspiracją.

PARTNERSTWO

Pracujemy zespołowo w oparciu o bezpośrednią i szczerą komunikację. Wierzymy, że współpraca, wymiana wiedzy i wzajemne zaufanie pozwalają osiągać najlepsze efekty.

ZAANGAŻOWANIE

Działamy aktywnie i wykazujemy się inicjatywą. Wiemy, że angażując się w projekty i rozwój własnych kompetencji, wspólnie pracujemy na wzrost.

Nasz zespół

To my tworzymy Talent Place.

Wspólnie pracujemy, rozwijamy się i realizujemy cele.

Przemek Kadula

CEO

Sales

Piotr Pawłowski

Chief Operating Officer

Rafał Chmura

Head of Growth

bombel

Katarzyna Czamara

Business Development
Manager

HR & Community

Aleksandra Kupiec

HR Manager

Administration

Magdalena Kolasa

Office Manager

Rozwijaj się razem z nami
Oferujemy oryginalne benefity dla pracowników

Pracujemy
100% zdalnie

Rozwijamy kulturę work-life fit

Szkolimy się
i dzielimy wiedzą

Wyznaczamy
trendy w HR

Wspieramy się i pomagamy sobie nawzajem

Wspólnie planujemy rozwój firmy

Mamy mieszkanie firmowe w Alicante

Wspólnie spędzamy ze sobą czas

Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl