Zmieniamy rynek pracy

Wierzymy, że najlepsi kandydaci pochodzą z rekomendacji. Dlatego stworzyliśmy unikalny na rynku model rekrutacji w oparciu o międzynarodową społeczność ekspertów HR. Nasz proces pozwala pozyskiwać dopasowanych kandydatów szybciej niż agencje działające w tradycyjnych modelach.

Zobacz, jak działamy

Nasza historia

foto_przemek
Recruitment Agency Talent Place - Professional Recruiters Community

Początek Talent Place miał miejsce w 2016 roku, jako odpowiedź na zapotrzebowanie na pracowników w branży BPO/SSC. Wewnętrzne zasoby działów HR były niewystarczające, a tradycyjne metody rekrutacji, stosowane przez agencje rekrutacyjne, zawodziły. Pierwszy projekt, który zrealizowaliśmy, dotyczył rekrutacji kandydatów z językiem niemieckim. Zatrudniliśmy wówczas ,,ambasadorów”, którzy promowali ofertę pracy na uczelniach. Następnym krokiem była modyfikacja procesu, aby był w 100% zdalny. Tak właśnie rozpoczęliśmy współpracę ze zdalnymi rekruterami, a Talent Place zaczęło działać w oparciu o crowdstaffing. Szybko stał się on najskuteczniejszą metodą rekrutacji na rynku. Obecnie zatrudniamy ponad 200 profesjonalnych rekruterów, którzy pracują zdalnie i rekrutują międzynarodowo, a nasza społeczność wciąż rośnie.

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii. Należą do niej również Skillveo – platforma szkoleniowa i onboardingowa dla firm oraz Notatek.pl – platforma edukacyjna dla studentów.

Nasza
misja i wartości

Misją Talent Place jest wytyczenie ścieżki zmian na rynku pracy w kierunku jakości, nowoczesności i elastyczności. W tym celu wdrażamy  modele biznesowe wspierające budowanie partnerskich relacji,  innowacyjne i skuteczne metody pozyskiwania kandydatów oraz na własnym przykładzie tworzymy miejsce pracy przyszłości.

PROFESJONALIZM

Działamy z ponadprzeciętną jakością, aby zawsze wychodzić ponad oczekiwania naszych odbiorców. Zadania powierzamy ekspertom w swoich dziedzinach i stale doskonalimy nasze procesy.

ODWAGA

Mamy odwagę tworzyć nowe rozwiązania, promować przełomowe i niestandardowe metody rekrutacji i wychodzić poza schematy. Fakt, że jednostka może kreować rzeczywistość jest dla nas inspiracją.

PARTNERSTWO

Pracujemy zespołowo w oparciu o bezpośrednią i szczerą komunikację. Wierzymy, że współpraca, wymiana wiedzy i wzajemne zaufanie pozwalają osiągać najlepsze efekty.

ZAANGAŻOWANIE

Działamy aktywnie i wykazujemy się inicjatywą. Wiemy, że angażując się w projekty i rozwój własnych kompetencji, wspólnie pracujemy na wzrost.

Nasz zespół

To my tworzymy Talent Place.

Wspólnie pracujemy, rozwijamy się i realizujemy cele.

Przemek Kadula

CEO

Sales

Rafał Chmura

Head of Growth

Jan Antoniewicz

Head of Sales

Delivery

Marta Garus

Head of Delivery

Jowita Drabko

 Engineering Business Unit
Manager

Community

Aleksandra Kupiec

HR & Community
Manager

Monika Filus

Lead Recruiter

Marketing

Piotr Pawłowski

Marketing Manager

Anna Minkisiewicz

B2B Marketing
Specialist

Izabela Rachwał

Graphic Designer

Patrycja Cieślik

Junior Content
Marketing Specialist

Administration & Quality

Magdalena Kolasa

Quality Assurance
Manager

Rozwijaj się razem z nami

Pracujemy
100% zdalnie

Rozwijamy kulturę work-life fit

Szkolimy się
i dzielimy wiedzą

Wyznaczamy
trendy w HR

Wspieramy się i pomagamy sobie nawzajem

Wspólnie planujemy rozwój firmy

Mamy mieszkanie firmowe w Alicante

Wspólnie spędzamy ze sobą czas

Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl