Zmieniamy rynek pracy

Podważamy zastaną rzeczywistość, wdrażamy niestandardowe rozwiązania rekrutacyjne i codziennie zadajemy sobie pytanie: co możemy robić lepiej?

Talent Place powstało w 2016 roku, jako odpowiedź na zapotrzebowanie na pracowników w branży BPO/SSC. Okazało się, że wewnętrzne zasoby działów HR są niewystarczające, a tradycyjne metody rekrutacji stosowane przez agencje rekrutacyjne zawodzą. Pierwszy projekt, które zrealizowaliśmy dotyczył rekrutacji kandydatów z językiem niemieckim. Zatrudniliśmy wówczas ,,ambasadorów”, którzy promowali ofertę pracy na uczelniach. Następnym krokiem była modyfikacja procesu, tak aby był w 100% zdalny. Tak właśnie rozpoczęliśmy współpracę ze zdalnymi rekruterami, a Talent Place zaczęło działać w oparciu o crowdstaffing. Szybko okazało się, że jest to najskuteczniejsza metoda rekrutacji na rynku. Obecnie zatrudniamy ponad 80 profesjonalnych rekruterów, którzy pracują zdalnie i rekrutują międzynarodowo, a nasza społeczność wciąż rośnie.

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii. Należą do niej również Skillveo - platforma szkoleniowa dla firm oraz Notatek.pl - platforma edukacyjna dla studentów.

Jak pracujemy?

W Talent Place dążymy do tego, aby poprzez społeczność zdalnych rekruterów, dostarczać najlepszy proces i rezultaty rekrutacyjne na rynku pracy.

Co wspiera nas w realizacji tego celu?

Partnerstwo

100% dotrzymywanie złożonych obietnic

Jakość

dostarczanie jakości, która wykracza poza oczekiwania pracowników i pracodawców

Candidate experience

dbałość o candidate experience

W Talent Place pielęgnujemy nasze wartości

To one wpływają na nasze codzienne decyzje i wyznaczają kierunek dalszego działania. Niezależnie od tego, czy współpracujemy z klientem, rekrutujemy kandydata, czy zatrudniamy rekrutera, nasze wartości pomagają odpowiedzieć na potrzeby każdej z tych grup.

Zaangażowanie - Działamy aktywnie i wykazujemy się inicjatywą. Wiemy, że angażując się w projekty i rozwój własnych kompetencji, wspólnie pracujemy na wzrost.

Odwaga - Mamy odwagę tworzyć nowe rozwiązania, promować przełomowe i niestandardowe metody rekrutacji i wychodzić poza schematy. Fakt, że jednostka może kreować rzeczywistość jest dla nas inspiracją.

Profesjonalizm - Działamy z ponadprzeciętną jakością, aby zawsze wychodzić ponad oczekiwania naszych odbiorców. Zadania powierzamy ekspertom w swoich dziedzinach i stale doskonalimy nasze procesy.

Partnerstwo - Działamy w oparciu o bezpośrednią i szczerą komunikację. Wierzymy, że współpraca i wzajemne zaufanie pozwalają osiągać najlepsze efekty.

Dołącz do zespołu Talent Place i rozwijaj swój potencjał!

W Talent Place ważni są dla nas ludzie. Dlatego tworzymy kulturę organizacji, w której każdy może być sobą, realizować swoje talenty i brać czynny udział w rozwoju firmy. Co nas wyróżnia?

pracujemy zdalnie

wspólnie wdrażamy strategiczne inicjatywy

stawiamy na rozwój

lubimy spędzać ze sobą czas

kwestionujemy utarte schematy

Poznaj nas bliżej

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy

Zobacz inne oferty

Dołącz do społeczności ekspertów HR

Jesteś rekruterem? Chciałbyś pracować elastycznie dla najlepszych pracodawców? W Talent Place możesz pracować zdalnie i zyskać dodatkowe źródło dochodu. Jeśli taki model współpracy brzmi dla Ciebie ciekawie, złóż swoje CV, a nasz rekruter odezwie się do Ciebie, by porozmawiać. Chciałbyś poznać więcej szczegółów? Odwiedź naszą sekcję dedykowaną rekruterom.

Aplikacja
Rozmowa telefoniczna z rekruterem
Spotkanie z Managerem
Jak rozpocząć współpracę z Talent Place?
Rozpoczęcie współpracy
Spotkanie z CEO
Zadanie

Talent Place to przede wszystkim ludzie. Kim jesteśmy?

Nasz zespół składa się z 80 pracowników zdalnych i 20 pracowników stacjonarnych zlokalizowanych w Krakowie i Warszawie. W zespole na pierwszym miejscu stawiamy człowieka, jego potrzeby, talenty i predyspozycje. Jeśli tak jak my, wierzysz że jednostka może kreować rzeczywistość, Talent Place jest miejscem dla Ciebie.