Rekrutacja IT
znajdź z nami specjalistów
i ekspertów z polecenia

Rekrutacja IT wymaga nowoczesnego, zwinnego podejścia. Wraz z postępem nowych technologii w firmach pojawia się potrzeba na rozbudowę lub stworzenie zespołów IT, a tym samym rośnie konkurencja o pozyskanie najlepszych kandydatów.

Gdy ogłoszenia lub direct search nie przynoszą rezultatów, Talent Place dzięki crowdstaffingowi i metodzie talent pooling dociera do kandydatów IT z polecenia.

Czy rekrutacja programisty
musi trwać długo?

Pozyskanie najlepszych programistów do Twojego teamu w krótkim czasie może być dla działów HR wyzwaniem. Rozważasz outsourcing procesów IT lub czasowe wsparcie wewnętrznych działów HR? Wybierz projektowy lub abonamentowy rodzaj współpracy z nami i pozwól naszym ekspertom wyszukać i zarekomendować Ci topowe talenty IT z Polski i Europy.

Crowdstaffing wspierany przez talent pooling i aktywne systemy poleceń sprawia, że nasza społeczność jest w stanie szybko docierać do kandydatów IT.

Dostarczamy komplet rekomendacji nawet w 7 dni od rozpoczęcia współpracy.

Współpraca z Talent Place to:

Wysoka skuteczność

Mamy jeden z najwyższych success rate prowadzonych projektów w branży. W lipcu 2022 r. 83% prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych zakończyło się zatrudnieniem po stronie klientów.

Partnerska współpraca

Stawiamy na przejrzysty proces i dbamy o komunikację z klientami na każdym etapie realizowanych działań. Przed podpisaniem umowy przygotowujemy studium wykonalności rekrutacji na zlecone stanowiska.

Kandydaci na wyłączność

Nigdy nie rekomendujemy tego samego kandydata równolegle do innych procesów. Masz gwarancję, że skupiamy się na maksymalnym powodzeniu Twojego projektu.

Oszczędność czasu

W pierwszej kolejności korzystamy z własnych baz kandydatów oraz sieci poleceń naszej społeczności rekruterów, dzięki czemu potrafimy dostarczyć rekomendacje kandydatów już w pierwszym tygodniu współpracy.

Sprawdzony proces rekrutacji

Działamy w oparciu o crowdstaffing, talent pooling i wypracowane przez lata standardy. Docieramy skutecznie do pasywnych na rynku pracy kandydatów IT. Stawiamy na wysoki poziom candidate experience.

Dopasowanie kandydatów

Do każdego procesu poszukujemy i rekomendujemy 3 kandydatów, którzy spełniają wymagania klienta i pasują do kultury organizacyjnej jego firmy. To gwarancja niskiej rotacji i długofalowej współpracy.

Jakich specjalistów IT pomożemy Ci zatrudnić?

Decydując się na współpracę z Talent Place, zyskujesz dostęp do wiedzy ponad 200 ekspertów HR. Naszych rekruterów wyróżnia świeże spojrzenie i zwinne podejście do rekrutacji IT. W ramach współpracy pomożemy Ci zrekrutować specjalistów w obszarach:

Infrastruktura i bezpieczeństwo IT

Specjaliści ds. wsparcia i administracji, Inżynierowie, Analitycy, Project Managerowie, Konsultanci, Architekci, DevOps rozwiązań chmurowych, serwerów i sieci, security engineers, etc.

ERP, CRM i analityka

Specjaliści ds. wsparcia i administracji, Programiści, Inżynierowie, Analitycy, Konsultanci, Architekci z doświadczeniem w obszarze systemów ERP i CRM, BI / Data Warehouse / Big Data oraz Machine Learning / Artificial Intelligence, etc.

Rozwój oprogramowania

Architekci IT, Programiści (.NET, Java, Front-end, Full stack oraz mobile: iOS/Android, PHP, Python, C/C++, Flutter), Analitycy Biznesowi, Analitycy Systemowi, Testerzy manualni, Testerzy automatyczni, Projektanci UI/UX, Scrum Masterzy, Product Ownerzy i Project Managerowie, etc.

Zobacz, jak dzięki modelowi RPO pozyskaliśmy kandydatów dla amerykańskiej firmy technologicznej działającej w branży TSL

Byliśmy w trakcie zwiększania naszego zespołu wewnętrznego, ale ze względu na okresy wypowiedzenia nowych pracowników potrzebowaliśmy tymczasowego wsparcia. Talent Place dostarczył nam dwóch rekruterów w pełnym wymiarze godzin na 3 miesiące, dzięki czemu nie musieliśmy opóźniać żadnego z naszych procesów rekrutacyjnych – mówi Amanda Egan, Talent Acquisition Manager w project44

Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl