Model projektowy

Dedykowany rekruter lub zespół rekruterów z doświadczeniem w branży i aktywną bazą kandydatów dostarczą 3 rekomendacje na każde zlecone stanowisko.

Postaw na rekrutację
razem z Talent Place

Nasz sposób działania jest oparty o crowdstaffing, czyli rekrutację przez społeczność. Mamy na pokładzie ponad 200 rekruterów pracujących zdalnie w całej Polsce i Europie z bogatym doświadczeniem w rekrutacji w wielu branżach.

W naszych działaniach opieramy się na założeniu, że najlepszy kandydat pochodzi z rekomendacji. Dlatego nasi rekruterzy wymieniają się wewnętrznie kandydatami, aby jak najlepiej dopasować ich do pracodawców. 

Wierzymy, że rekrutacja powinna mieć uczciwą cenę i realną wartość. Dbamy o prosty i transparentny model. Jesteśmy elastyczni i podchodzimy indywidualnie do każdej firmy. Przed rozpoczęciem współpracy przygotowujemy studium wykonalności, które określa szansę powodzenia projektu.

Oszczędzamy dla naszych klientów

CZAS

przesyłamy 3 rekomendacje na jedno stanowisko. Dokonujemy selekcji aplikacji za Ciebie

BUDŻET

rekrutacja nieodpowiedniej osoby kosztuje najwięcej.
Z nami masz pewność, że zatrudniasz najlepszych

STRES

95% naszych rekomendacji kończy się zatrudnieniem

Jak działamy?

Model projektowy został zaplanowany tak, aby zapewnić gwarancję sukcesu w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych rekrutacji. Każdy etap jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb klienta.

Studium wykonalności

Ocena możliwości realizacji projektu we współpracy z Talent Place oraz identyfikacja potencjalnych trudności i możliwych rozwiązań.

Decyzja o współpracy

Podpisanie umowy ramowej, ustalenie harmonogramu współpracy i omówienie kryteriów rekomendacji kandydatów, które klient uznaje za jakościowe i zgodne ze swoimi oczekiwaniami.

Stworzenie zespołu

Przydzielamy do projektu w zależności od potrzeb od kilku do kilkunastu rekruterów najlepiej pasujących do zadania.

Brief projektowy

Określenie zasad współpracy i potrzeb klienta oraz zebranie szczegółowego wywiadu do planu sourcingowego.

Proces rekrutacji

Działamy! Wyszukujemy i rekomendujemy najlepszych kandydatów pasujących do oczekiwań klienta. Do momentu zatrudnienia dbamy o candidate experience i utrzymanie zainteresowania.

Zobacz, jak pomogliśmy klientowi bez zespołu HR zatrudnić 40 nowych handlowców w 3 miesiące.

Współpraca z Talent Place przerosła nasze oczekiwania. Nie tylko udało nam się zrealizować założony cel, ale cały proces przebiegał niezwykle sprawnie – mówi Piotr Ostaszewski, CEO Respect Energy S.A. Doceniliśmy przede wszystkim kompleksowe wsparcie Talent Place – działania dedykowanego opiekuna klienta oraz możliwość korzystania z systemu ATS ułatwiły nam procesowanie kandydatów. Spotkania były umawiane z dnia na dzień, a jakość rekomendacji była na bieżąco weryfikowana, aby spełniać nasze oczekiwania. Polecam współpracę z Talent Place każdej firmie, która planuje gwałtowny wzrost.

Sprawdź opinie naszych klientów

Talent Place w rankingu amerykańskiego serwisu Clutch zajął pierwsze miejsce wśród najlepszych dostawców usług rekrutacyjnych na świecie w 2020 i 2021 r., zaś w zestawieniu portalu The Manifest 2. miejsce na świecie w rekrutacji IT.

Wyniki zostały opracowane na podstawie opinii klientów, oferowanych usług, jakości pracy i obecności na rynku.

Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl

Download our report for free

Find the answer to the business needs of companies
looking for the right place to invest.

Download our report for free

Find the answer to the business needs of companies
looking for the right place to invest.