Model projektowy

Dedykowany rekruter lub zespół rekruterów z doświadczeniem w branży i aktywną bazą kandydatów dostarczą 3 rekomendacje na każde zlecone stanowisko.

Postaw na rekrutację
razem z Talent Place

Nasz sposób działania jest oparty o crowdstaffing, czyli rekrutację przez społeczność. Mamy na pokładzie ponad 200 rekruterów pracujących zdalnie w całej Polsce i Europie z bogatym doświadczeniem w rekrutacji w wielu branżach.

W naszych działaniach opieramy się na założeniu, że najlepszy kandydat pochodzi z rekomendacji. Dlatego nasi rekruterzy wymieniają się wewnętrznie kandydatami, aby jak najlepiej dopasować ich do pracodawców. 

Wierzymy, że rekrutacja powinna mieć uczciwą cenę i realną wartość. Dbamy o prosty i transparentny model. Jesteśmy elastyczni i podchodzimy indywidualnie do każdej firmy. Przed rozpoczęciem współpracy przygotowujemy studium wykonalności, które określa szansę powodzenia projektu.

Oszczędzamy dla naszych klientów

CZAS

przesyłamy 3 rekomendacje na jedno stanowisko. Dokonujemy selekcji aplikacji za Ciebie

BUDŻET

rekrutacja nieodpowiedniej osoby kosztuje najwięcej.
Z nami masz pewność, że zatrudniasz najlepszych

STRES

95% naszych rekomendacji kończy się zatrudnieniem

Jak działamy?

Model projektowy został zaplanowany tak, aby zapewnić gwarancję sukcesu w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych rekrutacji. Każdy etap jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb klienta.

Studium wykonalności

Ocena możliwości realizacji projektu we współpracy z Talent Place oraz identyfikacja potencjalnych trudności i możliwych rozwiązań.

Decyzja o współpracy

Podpisanie umowy ramowej, ustalenie harmonogramu współpracy i omówienie kryteriów rekomendacji kandydatów, które klient uznaje za jakościowe i zgodne ze swoimi oczekiwaniami.

Stworzenie zespołu

Przydzielamy do projektu w zależności od potrzeb od kilku do kilkunastu rekruterów najlepiej pasujących do zadania.

Brief projektowy

Określenie zasad współpracy i potrzeb klienta oraz zebranie szczegółowego wywiadu do planu sourcingowego.

Proces rekrutacji

Działamy! Wyszukujemy i rekomendujemy najlepszych kandydatów pasujących do oczekiwań klienta. Do momentu zatrudnienia dbamy o candidate experience i utrzymanie zainteresowania.

Zobacz, jak pomogliśmy klientowi bez zespołu HR zatrudnić 40 nowych handlowców w 3 miesiące.

Współpraca z Talent Place przerosła nasze oczekiwania. Nie tylko udało nam się zrealizować założony cel, ale cały proces przebiegał niezwykle sprawnie – mówi Piotr Ostaszewski, CEO Respect Energy S.A. Doceniliśmy przede wszystkim kompleksowe wsparcie Talent Place – działania dedykowanego opiekuna klienta oraz możliwość korzystania z systemu ATS ułatwiły nam procesowanie kandydatów. Spotkania były umawiane z dnia na dzień, a jakość rekomendacji była na bieżąco weryfikowana, aby spełniać nasze oczekiwania. Polecam współpracę z Talent Place każdej firmie, która planuje gwałtowny wzrost.

Sprawdź opinie naszych klientów

Talent Place w rankingu amerykańskiego serwisu Clutch zajął pierwsze miejsce wśród najlepszych dostawców usług rekrutacyjnych na świecie w 2020 i 2021 r., zaś w zestawieniu portalu The Manifest 2. miejsce na świecie w rekrutacji IT.

Wyniki zostały opracowane na podstawie opinii klientów, oferowanych usług, jakości pracy i obecności na rynku.

Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl