Talent pool - przedstawiciel handlowy w branży fotowoltaicznej
jaka jest liczba kandydatów i stawki?

W raporcie znajdziesz informacje dotyczące ilości kandydatów z doświadczeniem w branży z podziałem na województwa oraz stawki rynkowe wynagrodzeń, a także najpopularniejsze benefity w branży.

Raport jest również przydatnym źródłem informacji dla kandydatów, którzy chcą poznać perspektywy rozwoju na stanowisku sprzedawcy fotowoltaiki.

Fotowoltaika
perspektywy rozwoju

Według Instytutu Energetyki Odnawialnej w 2022 roku fotowoltaika w Polsce kolejny rok z rzędu była liderem i głównym napędem wzrostu rynku OZE. Według prognoz IEO na koniec 2025 roku Polska trafi do pierwszej trójki krajów UE pod względem łącznej mocy zainstalowanej i stanie się czwartym wytwórcą energii elektrycznej ze słońca w Europie.

Prognozuje się, że w 2023 roku obroty handlowe na rynku energii z fotowoltaiki wyniosą niemal 110 mld zł, a wartość rynku inwestycji PV będzie na poziomie 20 mld zł. W 2021 roku Polska oferowała najwięcej miejsc pracy związanych z energią słoneczną w całej UE.

Zamów raport

Zostaw swoje dane kontaktowe,
a automatycznie uzyskasz dostęp do raportu.

"*" oznacza pola wymagane

Rynek pracy
w branży OZE

Prognozy wskazują, że do 2030 roku w sektorze odnawialnych źródeł energii będzie pracować ponad 38 milionów osób na całym świecie. Do 2025 roku Polska ma zaoferować branży fotowoltaicznej 103 tys. miejsc pracy. Przedstawiciel handlowy z doświadczeniem w branży OZE jest jednym z najbardziej poszukiwanych profili stanowisk w sektorze fotowoltaiki. 

Raport Talent Pool sporządzony przez Talent Place ma za zadanie pokazać jak wygląda dostępność kandydatów z doświadczeniem oraz wskazać jakie warunki należy zaoferować, aby oferta pracy była atrakcyjna dla potencjalnego pracownika.

Skuteczna rekrutacja w branży OZE:
40 sprzedawców w 3 miesiące

“Współpraca z Talent Place przerosła nasze oczekiwania. Nie tylko udało nam się zrealizować założony cel, ale cały proces przebiegał niezwykle sprawnie.” mówi Piotr Ostaszewski, CEO Respect Energy S.A. “Doceniliśmy przede wszystkim kompleksowe wsparcie Talent Place – działania dedykowanego opiekuna klienta oraz możliwość korzystania z systemu ATS ułatwiły nam procesowanie kandydatów. Spotkania były umawiane z dnia na dzień, a jakość rekomendacji była na bieżąco weryfikowana, aby spełniać nasze oczekiwania. Polecam współpracę z Talent Place każdej firmie, która planuje gwałtowny wzrost.” dodaje.

Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl