Case study:
Brainly

Usługa RPO w rekrutacji IT dla światowej platformy social learningowej

O firmie

Brainly to wiodąca platforma edukacyjna na całym świecie z najszerszą bazą wiedzy dotyczącą wszystkich przedmiotów szkolnych. 300 milionów uczniów, rodziców i nauczycieli korzysta z Brainly jako sprawdzonej platformie przyspieszającej zrozumienie materiału i wspierającej proces uczenia się. Brainly posiada siedzibę w Polsce oraz biura w Nowym Jorku i Barcelonie. Aplikacja oraz strona internetowa firmy jest odwiedzana przez użytkowników z ponad 35 krajów.

Sektor: Edukacja
Liczba pracowników: 200-500
Wyzwanie: Wsparcie procesu pozyskiwania specjalistów IT

Jak usługa RPO pozwoliła na efektywne powiększenie zespołu i skuteczną realizację wszystkich potrzeb biznesowych?

Brailny znalazło się w intensywnej fazie wzrostu i musiało stawiało czoła rosnącym potrzebom rekrutacyjnym, dlatego zdecydowali się skorzystać z modelu RPO, aby powiększyć wewnętrzny zespół i otrzymać wsparcie w pozyskiwaniu talentów.

Rekruter RPO szybko rozpoznał potrzeby firmy i wdrożył się do naszych procesów. Był bardzo skuteczny, jeśli chodzi o pozyskiwanie i przyciąganie najlepiej dopasowanych kandydatów do naszych potrzeb. Zasugerowali nowe pomysły i zmiany, które w efekcie miały bardzo pozytywny wpływ na ogólną realizację projektów i całościowe usprawnienie naszych procesów Talent Acquisition Manager w Brainly

Podczas współpracy:

Dedykowany rekruter RPO był rozszerzeniem wewnętrznych potrzeb firmy w zakresie pozyskiwania talentów i zapewnił wsparcie we wszystkie procesach, koncentrując się głównie na rolach IT, które były najbardziej wymagające. 

Czynniki, które wpływają na efektywność naszych projektów to przede wszystkim elastyczne podejście, dzięki czemu na bieżąco odpowiadamy na konkretne potrzeby Klienta oraz nieszablonowe myślenie, które pozwala nam znaleźć rozwiązania dostosowane do konkretnych wymagań firmowych partnera biznesowego.

Partnerstwo & transparentność 

Dobre wyniki to również zasługa transparentności. Rekruter RPO staje się częścią zespołu, otrzymując dostęp do narzędzi i baz, na których firma opiera swoje działania. Praca pod brandem i nadzorem klienta wpływa pozytywnie na jakość współpracy. Dostęp do aktywnej bazy kandydatów naszej społeczności ponad 200 rekruterów, pozwolił na zatrudnienie pracowników we wszystkich zleconych rekrutacjach. Nasz RPO Manager zapewnia stałą komunikację z Klientem, by natychmiastowo reagować na ewentualne zmiany w projektach.Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl