Case study:
Kingfisher

Kingfisher_logo

Rekrutacja dla międzynarodowej firmy z branży Home Improvement

O firmie

Kingfisher plc to międzynarodowa firma z siedzibą w Londynie zajmująca się remontami domów. Posiada ponad 1900 sklepów, wspieranych przez zespół 82 000 pracowników. Działa w 8 krajach w Europie pod szyldami detalicznymi, w tym B&Q, Castorama, Brico Dépôt, Screwfix, TradePoint i Koçtaş. Kingfisher jest notowany na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i wchodzi w skład indeksu FTSE 100. 

W Krakowie istnieje Financial Shared Service Center (Global Business Services – GBS), w którym świadczone są usługi z zakresu księgowości, finansów, automatyzacji i robotyzacji oraz walidacji tłumaczeń.

Branża: Home Improvement
Wyzwanie: Zatrudnienie specjalisty na stanowisko AP Accountant z językiem francuskim

Zatrudnienie w mniej niż 4 tygodnie

Klient potrzebował zatrudnić specjalistę na stanowisko AP Accountant z językiem francuskim. 

–,,Dla nas kluczowe było zatrudnienie adekwatnej osoby z doświadczeniem dostosowanym do potrzeb naszej firmy oraz znajomością języka francuskiego, która w krótkim czasie mogłaby dołączyć do naszego zespołu. Szukaliśmy partnera rekrutacyjnego z doświadczeniem w danym obszarze, dlatego wybraliśmy Talent Place. Współpraca rozpoczęła się od studium wykonalności, które pomogło nam podjąć decyzję”

– HRBP & Recruitment Manager w Kingfisher

Efekty współpracy

Dedykowany rekruter pozyskał rekomendacje specjalistów, którzy najlepiej wpisywali się w potrzeby klienta oraz pasowali do kultury organizacyjnej firmy. Najbardziej skupiamy się na pracy włożonej w przygotowanie rekomendacji, aby zapewnić maksymalną skuteczność w dopasowywaniu kandydatów do ofert pracy. To kluczowy etap procesu rekrutacyjnego, od którego zależy efektywność całego projektu.

– ,,Rekrutacja przebiegła pomyślnie. Rekomendacje otrzymaliśmy w ciągu około 2 tygodni, a decyzja o zatrudnieniu została podjęta w ciągu 4 tygodni od rozpoczęcia projektu. Z pomocą Talent Place zatrudniliśmy ambitną specjalistkę, która rozwija swoją karierę w naszej firmie”

– HRBP & Recruitment Manager w Kingfisher

Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl