Case study:
Mbrands

mbrands-logo

Stanowisko Kupiec - w 2 tygodnie, 3 polecenia, w tym zatrudniony kandydat idealny

O firmie

Mbrands to szybko rozwijająca się firma, działająca w branży akcesoriów i gadżetów elektronicznych. Zajmują się dystrybucją akcesoriów GSM, produkcją własnych marek oraz świadczeniem usług brandingowych. Produkty MBrands dostępne są w wielu sklepach na całym świecie. Mbrands jest producentem i importerem, posiada 3 marki własne i ponad 4000 produktów w ofercie.

Branża: E-commerce
Wyzwanie: Zatrudnienie specjalisty na stanowisko kupca, który częściowo przejmie obowiązki właściciela firmy

Z grona 3 kandydatów, przedstawionych w dwa tygodnie, wyłoniliśmy osobę, która objęła stanowisko

Rozpoznając skuteczność i kompetencje Talent Place w zakresie rekrutacji na stanowiska o podobnym profilu, Mbrands zdecydowało się na współpracę z naszą agencją rekrutacyjną. Po przeprowadzeniu szczegółowego briefingu projektowego, podczas którego omówiliśmy wszystkie potrzeby i wymagania klienta, nasi rekruterzy rozpoczęli działania. Cały proces był transparentny dla zespołu HR klienta, który regularnie otrzymywał od nas aktualizacje na każdym etapie.

– “Kandydat zarekomendowany przez Talent Place idealnie pasował do roli w firmie, co w efekcie doprowadziło do pomyślnego zatrudnienia. Otrzymywaliśmy na bieżąco informacje na każdym etapie projektu. Zespół Talent Place jest elastyczny i podejmuje działania adekwatne do danej sytuacji, korzystając z nieszablonowych rozwiązań. To skuteczny partner rekrutacyjny, z którym chętnie podejmiemy kolejne projekty”

– Maciej Krywult, CEO w Mbrands

Efekty współpracy

Ostatecznie, z listy trzech kandydatów, wysłanej w ciągu dwóch tygodni, Mbrands wybrało kandydata na stanowisko kupca, który częściowo miał również przejąć obowiązki właściciela firmy, co stanowiło dodatkowe wyzwanie dla klienta w ramach rekrutacji.

Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl