Case study:
Odrabiamy.pl

Odrabiamy_logo

Rekrutacja i wsparcie HRBP w modelu abonamentowym

O firmie

Odrabiamy.pl to serwis i platforma e-learningowa, która pomaga codziennie odrabiać zadania domowe setkom tysięcy uczniów w Polsce.

Sektor: Edukacja
Liczba pracowników: 51-200
Wyzwanie: Support of an experienced HRBP in arranging internal processes.

Jak firma bez zespołu HR może korzystać z doświadczeń społeczności Talent Place

Firma wybrała model abonamentowy Talent Place, który zapewnił jej opiekę doświadczonego HR Business Partnera oraz preferencyjną stawkę za znalezienie 1 osoby na stanowisko UX / UI Designera.

Dedykowany Client Success Managera z Talent Place na bieżąco kontaktował się z firmą, udzielał wszelkich informacji o projekcie, zarządzał procesem rekrutacji, przeprowadzał rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami, wysyłał rekomendacje i ostatecznie przedstawiał kandydatom ofertę.

Po stronie klienta była tylko weryfikacja kandydatów zgłoszonych przez Talent Place. Oprócz projektu rekrutacyjnego firma korzystała ze wsparcia doświadczonego HR Business Partnera, którego zadaniem było przeprowadzenie wywiadów z pracownikami, audyt wewnętrznych procesów HR oraz przygotowanie strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Firma nie posiadała wewnętrznego zespołu HR, więc to rozwiązanie było cennym i elastycznym rozwiązaniem.

Zatrudnienie w ciągu 4 tygodni od startu projektu

Dzięki szybkości procesu rekrutacji opartemu na crowdstaffingu udało się dostarczyć w ciągu 4 tygodni odpowiednią ilość jakościowych rekomendacji, z któych klient zdecydował się zatrudnić 1 osobę na poszukiwane stanowisko.

Jak oceniają nas nasi klienci?

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl