app-fill

Zmieniaj z nami rynek pracy!
Dołącz do Talent Place

W Talent Place cały czas patrzymy w przyszłość. Ciągle szukamy nowych odpowiedzi na potrzeby rynku pracy - pracowników, firm i rekruterów.

Rekrutacja w Talent Place

Talent Place tworzą ludzie i to oni są dla nas najważniejsi! Dlatego w rekrutacji stawiamy na jak najlepsze poznanie się i wspólną decyzję o współpracy.

1. Aplikacja i rozmowa

Zostaw nam swoje CV. Zadzwonimy i porozmawiamy o możliwościach współpracy.

2. Spotkanie i zadanie

Spotkamy się w naszym biurze, żebyśmy mogli lepiej się poznać. W zależności od stanowiska na które aplikujesz, zazwyczaj odbywają się 1-2 spotkania. W trakcie drugiej rozmowy poprosimy Cię też o rozwiązanie zadanie rekrutacyjnego.

3. Wspólna decyzja

Po spotkaniu otrzymasz od nas ofertę i wspólnie ustalimy warunki współpracy.

Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia?

W Talent Place ważni są dla nas ludzie i ciągłe doskonalenie tego, co robimy. Dlatego tworzymy środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi pracowników i ich inicjatyw.

Jesteśmy młodą firmą

Jesteśmy firmą, która szybko się rozwija - chcemy, żeby pracownicy rozwijali się razem z nami.

Wprowadzamy innowacje

Tworzymy innowacyjne produkty, chcemy zmieniać rynek pracy i szukamy osób, które razem z nami chcą kreować przyszłość rekrutacji.

Pracujemy w centrum Krakowa

Nasze biuro znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, z wygodnym dojazdem i wieloma atrakcyjnymi miejscami w okolicy.

Stawiamy na rozwój

Wspieramy rozwój pracowników poprzez wyjazdy na konferencje, szkolenia oraz firmowe lekcje języka angielskiego.

Sprawdź aktualne oferty

Kogo szukamy?

Budujemy organizację, w której fundamentem współpracy są wspólne wartości. Dlatego ważniejsze od konkretnego doświadczenia czy twardych kompetencji jest dla nas to, kim jesteś i jak wspólnie możemy zmieniać rynek pracy.

Orientacja na cel i działanie

Wyznaczamy, mierzymy i rozliczamy się z realizacji celów. Zawsze do końca walczymy o ich pełną realizację. Jesteśmy zorientowani na działanie i akcję.

Gra zespołowa

Wspieramy kolegów i koleżanki w ich pracy. Dbamy o bezpośrednią i szczerą komunikację. Naszymi działaniami dążmy do tego, żeby nasz zespół był silny i spójny.

Przedsiębiorcze myślenie

Wierzymy, że jednostka może kreować rzeczywistość. Dlatego zadajemy sobie pytanie gdzie chcemy być i robimy wszystko, żeby się tam znaleźć.

Pasja do pracy

Praca jest dla nas sposobem na wyrażenie siebie i budowania wartości dla innych. Tworzenie firmy, która zmieni rynek pracy budzi w nas ekscytację, dlatego wychodzimy z pomysłami i inicjatywami.

Rozwój i pokora

Chcemy być coraz lepsi i aktywnie poszukujemy możliwości rozwoju. Staramy się nasze cele rozwojowe połączyć z celami firmy. Nie spoczywamy na laurach, bo wiemy, że jest jeszcze dużo do zrobienia.

Samodzielność i odpowiedzialność

Dążymy do tego by w jak największym stopniu przyczyniać się do rozwoju firmy. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania, w obliczu wyzwań w pierwszej kolejności sami szukamy rozwiązań.

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy

Zobacz inne oferty

Poznaj nasz zespół

Adam Gospodarczyk

CTO Everuptive Group

Talent Place to dla mnie spory kawałek życia. Jestem tu od zawsze i długo się to nie zmieni! Najbardziej cenię sobie tu ludzi - to dzięki nim codziennie wstaję z łóżka z nową energią!

Magdalena Kolasa

Junior Client Success Manager

Talent Place dał mi możliwość ogromnego rozwoju - od roli Konsultanta, gdzie kontaktowałam się bezpośrednio z Kandydatami aż do roli Client Success Managera - gdzie w pełni odpowiadam za całe projekty rekrutacyjne.

Aleksandra Kubik

HR & Community Manager

W Talent Place dążę do tego, aby każdy manager stał się prawdziwym liderem i aby zbudował zespół zaangażowanych pracowników. Dobieram ludzi o różnorodnych talentach, tak aby zespół się uzupełniał i osiągał ponadprzeciętne wyniki.

Poznaj resztę zespołu

Nie widzisz stanowiska dla siebie?
Zostaw nam swoje CV

Podzielasz nasze wartości i wizję, ale nie widzisz stanowiska dla siebie? Zostaw nam koniecznie zostaw swój kontakt abyśmy mogli porozmawiać o innych możliwościach.
Zostaw swoje CV

Następne kroki

Dołącz do Talent Place i zmieniaj z nami rynek pracy!
1.

Sprawdź dostępne pozycje

Zobacz oferty

bądź skontaktuj się mailowo:
rekrutacja@talentplace.pl

2.

Znajdź ofertę dla siebie

3.

Aplikuj na wybrane stanowisko

Copyright © talentplace.pl 2019