Jak zrobić dobry profil na LinkedIn?

Jeśli zainteresował Cię powyższy tytuł – istnieje duża szansa, że zdajesz sobie sprawę jak dużą moc, na dzisiejszym rynku pracy, posiada LinkedIn. Platforma to nie tylko ogłoszenia o pracę, dodawane przez przeróżnych pracodawców. To również, a może przede wszystkim, przestrzeń wykorzystywana przez rekruterów do headhuntingu i “wyłowienia” najlepszych kandydatów.

Selekcja kandydatów w oparciu o profil na LinkedIn

Proces wstępnej selekcji, przebiega w oparciu o informacje, zawarte w naszych profilach. Z racji, że portal pozwala na dokumentację naszego dotychczasowego doświadczenia oraz otrzymywanie rekomendacji – jest on idealnym źródłem wiedzy dla naszego przyszłego pracodawcy.

Bądź na bieżąco

LinkedIn umożliwia również utrzymywanie kontaktów z interesującą Cię branżą. Nie ważne, czy posiadasz wieloletnie doświadczenie, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową. Obserwowanie liderów, śledzenie publikowanych przez nich treści, a tym bardziej wchodzenie w dyskusje – nie tylko zwiększa naszą wiedzę, ale również pomaga budować markę osobistą i rozpoznawalność.

Jak zrobić dobry profil na LinkedIn – LinkedIn dla początkujących

Mając na uwadze zarówno powyższe, jak i nie wspomniane w treści, możliwości platformy LinkedIn – oddajemy w Twoje ręce nasz najnowszy ebook! Znajdziesz w nim przydatne informacje oraz wskazówki, które pomogą Ci krok po kroku stworzyć dobry profil na LinkedIn. Dowiesz się m.in.:

  • czym dokładnie jest portal LinkedIn i w jaki sposób mądrze z niego korzystać
  • jak przygotować dobry i profesjonalny profil, budzący zainteresowanie wśród pracodawców
  • na jakie aspekty profilu, zwracają szczególną uwagę rekruterzy

Materiał jest dostępny całkowicie za darmo! Możesz go pobrać klikając tutaj. Udanej lektury 🙂

Szukasz wsparcia w rekrutacji? Kliknij w przycisk poniżej!

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl