Talent Place numerem jeden według amerykańskiego portalu Clutch

Talent Place na pierwszym miejscu w trzech kategoriach

W najnowszym raporcie opublikowanym przez amerykański serwis Clutch – “Top HR Firms” – Talent Place został wyróżniony jako najlepsza firma HRowa w trzech z czterech przyjętych kategorii. Znaleźliśmy się na pierwszym miejscu wśród usług takich jak “HR Outsourcing”, “Recruiting” oraz “Staffing”, oraz na piątym w kategorii “HR Consultants”.

Ranking został opracowany w oparciu o posiadane przez firmy doświadczenie oraz zrealizowane projekty, a wśród wyróżnionych znalazły się organizacje z całego świata.

Nagrody Clutch

To już piąte z kolei wyróżnienie, które otrzymaliśmy od portalu Clutch. Jesteśmy dumni, że nakład pracy, wkładany we współpracę z naszymi klientami oraz wysiłek podejmowany w celu realizacji przyjętych projektów, został doceniony również w 2021 roku.

Serwis Clutch

Celem serwisu Clutch jest wsparcie osób i organizacji w wyborze najlepszego vendora, poprzez gromadzenie opinii firm i usług z sektora B2B. Clutch został wyróżniony przez LinkedIna, jako jeden z 50 najlepszych startupów, oraz umieszczony przez magazyn Inc., na liście 500 najszybciej rozwijających się firm w USA. Aktualnie, podczas przygotowywanych plebiscytów, Clutch bierze on pod uwagę blisko 150 000 firm zlokalizowanych na całym świecie. Cieszymy się z wyróżnienia, przyznanego wśród tak licznego grona. Dodatkowe szczegóły na temat rankingu znajdziecie na stronie Clutch.

Szukasz wsparcia w rekrutacji? Kliknij w przycisk poniżej!

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl