Talent Place numerem jeden według amerykańskiego portalu Clutch

Talent Place na pierwszym miejscu w trzech kategoriach

W najnowszym raporcie opublikowanym przez amerykański serwis Clutch – “Top HR Firms” – Talent Place został wyróżniony jako najlepsza firma HRowa w trzech z czterech przyjętych kategorii. Znaleźliśmy się na pierwszym miejscu wśród usług takich jak “HR Outsourcing”, “Recruiting” oraz “Staffing”, oraz na piątym w kategorii “HR Consultants”.

Ranking został opracowany w oparciu o posiadane przez firmy doświadczenie oraz zrealizowane projekty, a wśród wyróżnionych znalazły się organizacje z całego świata.

Nagrody Clutch

To już piąte z kolei wyróżnienie, które otrzymaliśmy od portalu Clutch. Jesteśmy dumni, że nakład pracy, wkładany we współpracę z naszymi klientami oraz wysiłek podejmowany w celu realizacji przyjętych projektów, został doceniony również w 2021 roku.

Serwis Clutch

Celem serwisu Clutch jest wsparcie osób i organizacji w wyborze najlepszego vendora, poprzez gromadzenie opinii firm i usług z sektora B2B. Clutch został wyróżniony przez LinkedIna, jako jeden z 50 najlepszych startupów, oraz umieszczony przez magazyn Inc., na liście 500 najszybciej rozwijających się firm w USA. Aktualnie, podczas przygotowywanych plebiscytów, Clutch bierze on pod uwagę blisko 150 000 firm zlokalizowanych na całym świecie. Cieszymy się z wyróżnienia, przyznanego wśród tak licznego grona. Dodatkowe szczegóły na temat rankingu znajdziecie na stronie Clutch.

Piotr Pawłowski

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z trendami w HR!

TP_www_BOTTOM_HR

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
HR HERO

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się
w branży HR i rekrutacji!