Talent Pooling App – Jak zarabiać?

Talent Pooling App to Twój osobisty ATS przez całą karierę i możliwość zarabiania pieniędzy poprzez polecanie kandydatów do projektów zewnętrznych. Jesteś Rekruterem? Posiadasz swoją bazę kandydatów? Wykorzystaj jej potencjał! Zgarnij premię za polecenie kandydata! Sprawdź, jakie to proste!

Aplikacja do łączenia talentów  

Talent Pooling App to osobista baza kandydatów – Twój prywatny ATS i możliwość zarabiania przez polecanie kandydatów. Aplikacja została stworzona z myślą, aby ułatwić rekruterom indywidualną pracę na własnej bazie kandydatów i zwiększyć ich efektywność, a tym samym szanse na generowanie przychodów z posiadanych relacji.

Dzięki aplikacji, jako rekruter zadbasz o wysoką jakość procesu rekrutacji i trwałe relacje z kandydatami. Stworzysz wartościową bazę, z której będziesz mógł korzystać na przestrzeni lat, tworząc własną markę w rekrutacji.

Jak uzyskać bonus?

Zarejestruj się w Talent Pooling App i skorzystaj z opcji polecania kandydatów do zewnętrznych projektów, zwiększając swoją szansę na uzyskanie dodatkowej premii, na którą zasługujesz. Twoja osobista baza kontaktów to nieograniczone możliwości na łączenie kandydatów z pracodawcami, tak by wspólnie wykorzystywali swój wzajemny potencjał. 

Co zrobić, by otrzymać premię? 

Zaloguj się na swoje konto Talent Pooling App. Przejdź do zakładki “Rekrutacje” i wybierz “Rekrutacje Talent Place”. Znajdziesz tam listę wszystkich otwartych stanowisk w ramach realizowanych projektów. Dołącz do projektów, którymi jesteś zainteresowany, polecaj kandydatów i zwiększ swoje możliwości na zdobycie dodatkowe wynagrodzenia, dzięki swojej bazie kandydatów. 

 1. Poleć Kandydata do Projektu
 2. Klient akceptuje Rekomendację
 3. Odbierz Premię za Rekomendację
 4. Kandydat rozpoczyna Pracę
 5. Odbierz Premię za Zatrudnienie 

Bonus otrzymasz w dwóch przypadkach:

 1. “Zaakceptowana rekomendacja” – w momencie przeniesienia kandydata do statusu „Rekomendacja zatwierdzona”, czyli zaakceptowaniu Kandydata przez Klienta i zaangażowaniu go w proces rekrutacji po swojej stronie
 2. ,,Zatrudniony” – w przypadku przejścia Kandydata na status “Zatrudniony”, czyli po rozpoczęciu pracy dla Klienta

Wysokość premii – Ile mogę zarobić?

Bonus za polecenie i zatrudnienie kandydata jest ustalany indywidualnie. Kwoty, które otrzyma Rekruter podawane są osobno dla każdej dostępnej rekrutacji w systemie. Na premie w projekcie wpływają takie czynniki jak staż pracy, dostępna pula kandydatów oraz oferowane zarobki na danym stanowisku.

 • W przypadku rozliczeń na podstawie umowy zlecenia – podana w systemie stawka to kwota brutto
 • W przypadku rozliczenia na podstawie umowy B2B – podana w systemie stawka to kwota kwota netto + podatek VAT

Kiedy otrzymam wynagrodzenie?

Premia zostanie wypłacona w terminie 41 dni od ostatniego dnia miesiąca w obu przypadkach dotyczących możliwości zdobycia premii. W momencie, w którym status „Rekomendacja zatwierdzona” został zaakceptowany w systemie. Tak samo w przypadku, w którym Kandydat został przeniesiony na status ,,Zatrudniony” w systemie. 

Podstawy wypłaty premii za polecenie

W zależności od formy współpracy, wynagrodzenie zostanie wypłacone na podstawie dostarczonych dokumentów przez Rekruterów. W momencie, gdy po raz pierwszy w systemie pojawi się podstawa do wypłacenia wynagrodzenia, Rekruter musi dostarczyć nam odpowiednie informacje.

 • W przypadku umów zlecenie – Rekruter otrzyma od Usługodawcy ankietę do wypełnienia w celu podpisania umowy zlecenie. 
 • W przypadku współpracy B2B – Rekruter musi przekazać informację o współpracy B2B oraz przekazać Usługodawcy prawidłowo sporządzoną fakturę. 

WAŻNE – zmiany w zatrudnieniu / statusie podatnika

Rekruter ma obowiązek niezwłocznie poinformować Usługodawcę o wszelkich zmianach w zatrudnieniu lub statusu podatnika przed wypłatą premii za polecenie. W przeciwnym razie Usługodawca wypłaci premię zgodnie z informacjami podanymi przez Rekrutera na podstawie wcześniejszych deklaracji i dokumentów w pełni na ryzyko i koszt Rekrutera.

Zarabiaj z Talent Pooling App

Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do aplikacji, teraz jest idealny moment, aby dołączyć do naszej społeczności i cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi z korzystania z Talent Pooling App. 

Benefity z dołączenia do aplikacji:

 • Zdobądź premię, na którą zasługujesz
 • Wykorzystaj potencjał swojej sieć kontaktów
 • Zautomatyzuj swoją pracę dzięki AI i Machine Learning
 • Stwórz swoją markę osobistą
 • Skorzystaj z prywatnego ATS

Zarejestruj się tutaj ▶ https://talentpooling.pl/

Bądź na bieżąco w świecie HR, automatyzuj swoją pracę, polecaj kandydatów i zarabiaj!

Czekamy na Twój feedback, aby ulepszać aplikację pod Twoje potrzeby. Więcej informacji w temacie aplikacji i modelu talent pooling znajdziesz na Slack. Dołącz do naszej społeczności rekruterów i nie przegap żadnych aktualizacji.

Szukasz wsparcia w rekrutacji? Kliknij w przycisk poniżej!

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl