Aktualizacja Polityki Prywatności

Szanowni Państwo,

z uwagi na niedawno wprowadzone zmiany w przepisach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz nowe orzecznictwo w tym zakresie, postanowiliśmy uaktualnić treść naszej Polityki Prywatności. Polityka ta ustala szczegółowe warunki przetwarzania pozyskanych od Państwa danych osobowych w ramach korzystania ze świadczonych przez nas usług oraz Serwisu.

Politykę zmieniliśmy głównie w zakresie powierzenia przetwarzania danych osobowych do podmiotów mających siedzibę w państwach trzecich. Państwa dane w każdym przypadku będziemy przekazywać takim podmiotom zapewniając odpowiednią podstawę prawną, np. w oparciu o decyzję Komisji Europejskiej stwierdzającą odpowiedni stopień ochrony danych lub na podstawie umowy zawierającej standardowe klauzule umowne. Z uwagi na uchylenie Tarczy Prywatności UE-USA (Privacy Shield) usunęliśmy postanowienia, które odnosiły się do tej regulacji.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub uwag związanych z wprowadzanymi zmianami uprzejmie prosimy o kontakt (kontakt@talentplace.pl).

Everuptive sp. z o.o. Administrator danych osobowych

Szukasz wsparcia w rekrutacji? Kliknij w przycisk poniżej!

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl