Wróć do bloga

Talent Place najlepszym globalnym dostawcą usług HR według Clutch

Talent Place najlepszym dostawcą usług HR

Talent Place w rankingu amerykańskiego portalu Clutch wieńczącym rok 2020 został wyróżniony w globalnej kategorii ,,Top HR Firms”.Wyniki plebiscytu zostały opracowane na podstawie opinii klientów, oferowanych usług, jakości pracy i obecności na rynku. Wśród nagrodzonych znalazły się firmy z takich krajów jak: Ukraina, Rosja, USA, Wielka Brytania, Jordania i Polska. Najlepszy dostawca usług HR według Clutch to właśnie Talent Place.

Clutch Global Award

To już czwarte z kolei wyróżnienie, które otrzymaliśmy od portalu Clutch w tym roku. Wśród tych nagród znalazły się: ,,Top HR Consultants”, ,,Top Recruiting firms” oraz ,,Top B2B companies”. Jesteśmy dumni, że z końcem 2020 roku otrzymaliśmy nagrodę zwieńczającą cały nakład pracy włożony w zadowolenie naszych klientów.

O serwisie Clutch

Clutch jest jedną z najpopularniejszych międzynarodowych platform, która gromadzi opinie i oceny firm i usług z obszaru B2B. Jej rolą jest wsparcie osób i organizacji poszukujących dostawców usług w wyborze najlepszego vendora. Clutch został uznany przez magazyn Inc. za jedną z 500 najszybciej rozwijających się firm w USA i został umieszczony na liście 50 najlepszych startupów przez LinkedIn. Jestesmy bardzo dumni z osiągnięcia, jakim jest uznanie Talent Place najlepszym dostawcą usług HR. Więcej szczegółów na temat rankingu znajdziecie na stronie Clutch.Autor: Aneta Barth
Content Marketing Specialist