Talent Place najlepszym globalnym dostawcą usług HR według Clutch

Talent Place najlepszym dostawcą usług HR

Talent Place w rankingu amerykańskiego portalu Clutch wieńczącym rok 2020 został wyróżniony w globalnej kategorii ,,Top HR Firms”.

Wyniki plebiscytu zostały opracowane na podstawie opinii klientów, oferowanych usług, jakości pracy i obecności na rynku. Wśród nagrodzonych znalazły się firmy z takich krajów jak: Ukraina, Rosja, USA, Wielka Brytania, Jordania i Polska. Najlepszy dostawca usług HR według Clutch to właśnie Talent Place.

Clutch Global Award

To już czwarte z kolei wyróżnienie, które otrzymaliśmy od portalu Clutch w tym roku. Wśród tych nagród znalazły się: ,,Top HR Consultants”, ,,Top Recruiting firms” oraz ,,Top B2B companies”. Jesteśmy dumni, że z końcem 2020 roku otrzymaliśmy nagrodę zwieńczającą cały nakład pracy włożony w zadowolenie naszych klientów.

O serwisie Clutch

Clutch jest jedną z najpopularniejszych międzynarodowych platform, która gromadzi opinie i oceny firm i usług z obszaru B2B. Jej rolą jest wsparcie osób i organizacji poszukujących dostawców usług w wyborze najlepszego vendora. Clutch został uznany przez magazyn Inc. za jedną z 500 najszybciej rozwijających się firm w USA i został umieszczony na liście 50 najlepszych startupów przez LinkedIn. Jestesmy bardzo dumni z osiągnięcia, jakim jest uznanie Talent Place najlepszym dostawcą usług HR. Więcej szczegółów na temat rankingu znajdziecie na stronie Clutch.

Piotr Pawłowski

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z trendami w HR!

TP_www_BOTTOM_HR

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
HR HERO

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się
w branży HR i rekrutacji!