Nowy benefit w Talent Place: mieszkanie firmowe w słonecznej Hiszpanii

Obecnie na rynku pracy wśród pracowników wzrasta potrzeba zadbania o zdrowie psychiczne – aż 27% z nich jest zainteresowana benefitami związanymi z mental wellness i równowagą życiową. Nowoczesną firmę łatwo poznać po tym, że wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu, m.in. oferując odpowiednie benefity.

Work-life fit to więcej czasu dla pracowników

W Talent Place rozumiemy, że czas dla bliskich, odpoczynek czy realizowanie swoich pasji są bezcenne. Dlatego promujemy w naszym zespole koncepcję work-life fit: dopasowanie pracy do stylu życia. Work-life fit to nie tylko możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie, w elastycznych godzinach, ale również różnorodne formy współpracy dopasowane do sytuacji życiowej pracownika. Rozumiemy, że każdy pracuje inaczej i ma odmienne priorytety w życiu zawodowym i prywatnym – oraz że wraz z upływem czasu to, co ważne, może się zmienić. Dlatego stawiamy na flexicurity, połączenie elastycznej pracy i bezpieczeństwa zatrudnienia, a także na ideę work-life fit. Badania przeprowadzone przez amerykańską socjolożkę Phyllis Moen dowodzą, że osoby pracujące w taki sposób są zdrowsze, bardziej zaangażowane, mniej zestresowane, a pozytywne efekty tego podejścia doświadczają również ich dzieci.

Mieszkanie firmowe w Alicante – benefit przyszłości?

Nowe potrzeby wśród pracowników to dla pracodawcy sygnał do tego, by dostosować do nowej rzeczywistości oferowane benefity. O tym, że “owocowe czwartki” to bardziej przyczynek do żartów niż atrakcyjny benefit, przekonaliśmy się już jakiś czas temu. Pandemia jeszcze bardziej obnażyła bezsensowność tego rodzaju dodatków do pracy. Mądrze przygotowany system benefitów uwzględnia oczekiwania członków zespołu, pasuje do ich stylu pracy i jest atrakcyjny. W Talent Place promujemy elastyczny i zdalny model pracy. Staramy się go odważnie rozwijać, dlatego od tego roku wprowadzamy nowy benefit, który dobrze wpasowuje się w koncepcję work-life fit: mieszkanie firmowe w Alicante, w słonecznej Hiszpanii. Będzie służyło do pracy oraz relaksu. Korzystać będą mogły nie tylko zespoły, ale też pracownicy z rodzinami. 

Wierzymy, że apartament w Hiszpanii będzie miejscem inspiracji, integracji, dobrej zabawy, ale też odpoczynku. Jesteśmy bardzo różnorodną firmą i wiemy, że z nowego benefitu cieszą się zarówno kochający podróże single, jak i rodzice, których dzieci będą mogły się przekonać, że ich mama i tata mają najlepszy home office na świecie – mówi Przemysław Kadula, CEO Talent Place. 

Zachęcamy naszych pracowników do funkcjonowania w modelu work-life fit, gdzie praca dostosowana jest do stylu życia, a nie na odwrót. Oferujemy więc elastyczne godziny, pracę w 100% zdalną i – od teraz – możliwość wykonywania swoich obowiązków oraz wyciszenia umysłu w nowoczesnym apartamencie w Hiszpanii. Dla pracowników przyszedł więc czas korzystania z nowego benefitu, a dla managementu okazja do analizy, w jaki sposób ten benefit wpłynie na szerzenie koncepcji work-life fit w firmie.

Szukasz wsparcia w rekrutacji? Kliknij w przycisk poniżej!

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl