Talent Pooling App – polecaj kandydatów i zarabiaj

Słyszałeś o aplikacji Talent Pooling App? Jeśli nie, koniecznie sprawdź nowość od Everuptive Group powstałą na bazie doświadczeń i współpracy z zespołem Talent Place. Zarabiaj na polecaniu kandydatów do zewnętrznych projektów. Buduj świadomie swoją sieć kontaktów, utrzymuj z nią relacje i korzystaj z jej zasobów przez cały okres swojej kariery. Bądź na bieżąco w świecie HR i automatyzuj swoją pracę! Sprawdź możliwości Talent Pooling App.

Talent Pooling App – co to jest?

Misją Talent Place jest wytyczenie ścieżki zmian na rynku pracy w kierunku jakości, nowoczesności i elastyczności. Zgodnie z tym celem, wprowadzamy rewolucje w branży HR i odpowiadamy na potrzeby rekruterów, pracowników i pracodawców, by w pełni wykorzystywali swój wzajemny potencjał. Przychodzimy z nowością jaką jest Talent Pooling App – wykorzystanie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, aby zautomatyzować i przyspieszyć pracę rekruterów. To narzędzie do zmiany paradygmatu na rynku rekrutacji.

Talent Pooling App to osobista baza kandydatów i możliwość zarabiania przez polecanie kandydatów. Umożliwia rekruterom indywidualną pracę na własnej bazie kandydatów i zwiększaniu swojej efektywności i szans na generowanie przychodów z posiadanych relacji.

Dzięki aplikacji zadbasz o wysoką jakość procesu rekrutacji i trwałe relacje z kandydatami, dzięki czemu stworzysz wartościową bazę, z której będziesz mógł korzystać na przestrzeni lat, tworząc własną markę w rekrutacji.

Jak działa Talent Pooling App?

Dzięki Talent Pooling App wejdziesz na wyższy poziom jakości w rekrutacji. 

  1. Buduj swoją bazę kandydatów – nie musisz dłużej przechowywać swojej bazy kandydatów w Excelu. Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań i automatyzuj pracę. Wykorzystaj narzędzie jako swój prywatny ATS, czyli osobisty talent pool.
  2. Utrzymuj relacje z kandydatami – wysyłaj wartościowe oferty pracy do swoich kontaktów. Utrzymuj relacje ze swoją bazą i bądź na bieżąco, by zwiększyć swoją efektywność i responsywność kandydatów.
  3. Procesuj i polecaj kandydatów – polecaj swoich kandydatów do różnych zewnętrznych projektów. Sprawdzaj postępy w procesie, odbierz dodatkowe wynagrodzenie w postaci premii za zaakceptowanego pracownika.

Dołącz do grupy rekruterów, którzy już czerpią korzyści z aplikacji.

Zarejestruj się: https://talentpooling.pl/

Dlaczego Talent Pooling App?

W pozyskiwaniu pracownika liczy się czas reakcji i szybkość przeprowadzonego procesu. 50% kandydatów rezygnuje z rekrutacji, która trwa zbyt długo. Ułatw, przyśpiesz i zautomatyzuj swoją pracę, aby zmaksymalizować swoje wyniki i efektywność. 

  1. Manage Talent Pool – buduj i zarządzaj swoją bazą w jednym miejscu przez cały okres swojej kariery bez obawy o utratę danych. Bądź na bieżąco z historią rekrutacji swoich kandydatów.
  1. Import Candidates – w wygodny sposób możesz dodać swoich kandydatów do bazy wykorzystując import danych z dowolnego pliku. Patrz jak Twoja sieć kontaktów automatycznie kolekcjonuje się w jednym miejscu. 
  1. Autotagging – AI zaimportuje i oznaczy poprzez tagi wartościowe informacje o Twoich kandydatach prosto z załadowanego CV. Baza otagowanych kontaktów, zapewni Ci automatyczne dopasowanie kandydatów do projektów.
  1. Recruitments – korzystaj z narzędzia jako swojego osobistego systemu ATS i śledź postępy w swoich projektach. Zarządzaj rekrutacjami oraz polecaj swoich kandydatów do innych procesów i zyskaj dodatkowe wynagrodzenie.
  1. Chrome extension – dzięki wtyczce do przeglądarki Chrome możesz wykorzystać aplikację do sourcingu w popularnych serwisach społecznościowych. Zautomatyzuj swoje działania i bądź maksymalnie efektywny.
  1. Statistic/Dashboard – analizuj swoją pracę i poprawiaj wyniki dzięki przejrzystym danym. Uzyskaj informacje o najważniejszych osiągnięciach w Twojej pracy oraz wynagrodzeniu z prowadzonych projektów.

Chcesz zautomatyzować swoją pracę i zarabiać na poleceniach?

Korzystanie z aplikacji jest bardzo intuicyjne. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Talent Pooling App i zarejestrujesz swój profil. 

Dalszy plan działania zależy od Ciebie i Twoich preferencji. Wykorzystaj potencjał aplikacji do maksymalizowania swoich efektów. 

Szukasz wsparcia w rekrutacji? Kliknij w przycisk poniżej!

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl