Talent Place liderem w obszarze HR Consulting według Clutch

Doradztwo HR to nieodłączny element naszej codziennej pracy. Współpracując z naszymi klientami chętnie dzielimy się naszą wiedzę i zawsze dokładamy wszelkich starań aby prowadzone przez nas procesy były jak najbardziej skuteczne.

Z dumą informujemy, że nasze wysiłki po raz kolejny docenił portal Clutch, który nagrodził nas czwartym miejscem na liście 45 najlepszych firm z obszaru doradztwa HR.

Wyróżnieni za jakość świadczonych usług

Kryteriami oceny w rankingu były dane jakościowe i ilościowe, w tym doświadczenie, jakość dostarczanych usług, pozycja na rynku oraz oceny klientów. Szczególnie ważny jest dla nas ten ostatni parametr – to czym możemy z dumą się pochwalić to poziom naszego zaangażowania i wsparcia, którego staramy się na co dzień udzielać naszym partnerom. W praktyce, w ramach oferowanego przez nas doradztwa HR realizujemy dla naszych klientów m.in. studia wykonalności, analizy rynku i dostępności pracowników. Wspieramy również w doborze najskuteczniejszych kanałów pozyskiwania kandydatów – to właśnie dlatego zostaliśmy jako Talent Place liderem w obszarze HR Consulting.

“To już druga nagroda, którą otrzymujemy w 2020.” mówi Marta Jagosz, Marketing Manger w Talent Place. “Cieszymy się, że mimo spowolnienia procesów i kryzysu na rynku pracy, nadal dostarczamy najwyższą jakość usług naszym klientom. To, że nasze wysiłki są doceniane przez międzynarodowy portal taki jak Clutch, niezmiennie pozostaje dla nas motywacją do dalszego działania” dodaje.

Poznajmy się bliżej

Aby poznać szczegóły naszych usług w zakresie doradztwa HR, zapraszamy do odwiedzenia zakładki dla firm w ramach naszej strony oraz do bezpośredniego kontaktu przez formularz lub na adres kontakt@talentplace.pl.

Polecamy sprawdzić także nasz poprzedni wpis, w którym zamieściliśmy zalety rekrutacji zewnętrznej.

Szukasz wsparcia w rekrutacji? Kliknij w przycisk poniżej!

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl