Talent Place najlepszą firmą rekrutacyjną na świecie według serwisu Clutch

Talent Place w najnowszym rankingu amerykańskiego serwisu Clutch znalazł się na pierwszym miejscu wśród najlepszych dostawców usług rekrutacyjnych na świecie w 2020 r. Clutch zaprosił do udziału w tym plebiscycie setki firm, a wyniki zostały opracowane na podstawie opinii klientów, oferowanych usług, jakości pracy i obecności na rynku. Ostatecznie w rankingu znalazły się 72 firmy. Talent Place wyprzedził firmy m.in. z takich krajów jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Ukraina czy Rosja.

Poziom satysfakcji naszych klientów z udanej współpracy i osiągniętych celów jest najlepszym miernikiem jakości naszych usług. Dlatego tak nas cieszy to wyróżnienie – mówi Przemysław Kadula, CEO Talent Place. Jesteśmy przekonani, że nasza filozofia rekrutacji i wypracowane standardy są unikalne na rynku. To pozwala nam skutecznie przekonywać do siebie klientów na całym świecie, którzy coraz częściej poszukują lepszej oferty od tej prezentowanej przez standardowe agencje rekrutacyjne – dodaje.

Plebiscyt Clutch 2020

Clutch to wiodąca platforma ocen i recenzji dla dostawców usług IT, marketingowych i biznesowych. Każdego miesiąca z platformy Clutch korzysta ponad pół miliona kupujących i sprzedających usługi, a baza użytkowników rośnie o ponad 50% rocznie. Plebiscyt Clutch 2020 i pierwsze miejsce w rankingu najlepszych dostawców usług rekrutacyjnych to dla nas ogromne wyróżnienie.

Jeśli chcesz rozbudować swój zespół to firmy rekrutacyjne są nieocenionymi partnerami – mówi Dustin Sammons z serwisu Clutch. Jako pracodawca chcesz mieć pewność, że zatrudniasz odpowiednią osobę z kompetencjami osobistymi i umiejętnościami technicznymi niezbędnymi do wykonania pracy na wysokim poziomie. Najważniejszym priorytetem firm rekrutacyjnych jest upewnienie się, że znajdą dla Ciebie kandydata, który będzie stanowił idealne dopasowanie – dodaje.

Clutch został uznany przez magazyn Inc. za jedną z 500 najszybciej rozwijających się firm w USA i został umieszczony na liście 50 najlepszych startupów przez LinkedIn.

Polecamy sprawdzić także nasz wpis, w którym przedstawiamy prognozy dla rynku e-commerce na nadchodzące lata.

Szukasz wsparcia w rekrutacji? Kliknij w przycisk poniżej!

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz konkretne pytania prześlij je do nas przez formularz kontaktowy.

"*" oznacza pola wymagane

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej grupy
i bądź na bieżąco
z Talent Poolingiem

TP_www_BOTTOM_05_grupa_new

Talent Place jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii.

Masz pytania? kontakt@talentplace.pl